10 Kolejka: LZS Zdziary - Azalia Wola Zarczycka 3:1.

W meczu 10 kolejki Keeza Klasy Okręgowej wygrywamy 3:1 z Azalią Wola Zarczycka.

Bramki dla naszego zespołu strzelili: Wojciech Sobiło dwie i Michał Madej.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedzielę 16 Października 2022r. na wyjeździe z rezerwami Siarki Tarnobrzeg o godzinie 11:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców.

LZS Zdziary - Azalia Wola Zarczycka 3:1 (2:0)

1:0 24' Michał Madej

2:0 33' Wojciech Sobiło

2:1 65' Adrian Zagaja

3:1 83' Wojciech Sobiło

Żółte kartki: 43' Rafał Gruszczyk, 85' Jerzy Gnidec, - 14' Sebastian Mendoń, 36' Adrian Halwa, 43' Sylwester Stańko, 44' Mateusz Rutyna.
Skład LZS Zdziary: Konrad Kłodnicki - Damian Sałek (46' Kamil Kobylarz), Łukasz Startek, Jerzy Gnidec (86' Patryk Machaj), Krzysztof Urbanik - Juliusz Cupak, Przemek Siudak, Michał Madej (88' Jan Madej), Rafał Gruszczyk (46' Adam Cichoń) - Radosław Wojtas (85' Piotr Wojtas), Wojciech Sobiło (90' Albert Kiełbowicz). Rezerwa: Szymon Kochowski.
Skład Azalia Wola Zarczycka: Damian Albrycht - Paweł Florek, Adrian Halwa, Paweł Kłos (46' Patryk Perlak), Kamil Kmiotek, Sebastian Mendoń, Mateusz Rutyna, Andrzej Sobota (46' Norbert Podolak), Sylwester Stańko, Mikołaj Sypek, Adrian Zagaja. Rezerwa: Szymon Blezień, Dominik Ferenc, Mateusz Florek, Damian Rataj.
Sędziował: Mariusz Antosz.
Asystenci: Kamil Gil, Jan Grdeń.

Kolejka 10
Azalia Wola Zarczycka