Wysoka wygrana w sparingu z Janowianką.

W czwartek nasza drużyna rozegrała sparing z drużyną występującą w Lubelskiej Klasie Okręgowej Janowianką Janów Lubelski. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszego zespołu 5:0, a bramki strzelili: Dariusz Gąsiorowski x3, Juliusz Cupak i Adam Cichoń. Jak na spotkanie sparingowe mogła się podobać gra naszego zespołu, który mądrze rozgrywał piłkę i stwarzał sobie dogodne sytuacje na podwyższenie wyniku. Drużynie Janowianki dziękujemy za przybycie i rozegranie sparingu - życzymy powodzenia w lidze.

LZS Zdziary - Janowianka Janów Lubelski 5:0 (1:0)

1:0 Juliusz Cupak (Asysta Adam Cichoń)

2:0 Dariusz Gąsiorowski (Asysta Łukasz Startek)

3:0 Dariusz Gąsiorowski