Transfery i sparingi. (Aktualizacja 4 Sierpień , godz 11:10)
Sezon Klasy Okręgowej rusza 6 Sierpnia. Nasi rywale powoli rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu 2017/18. Zapraszamy więc do przeglądu formy jaką prezentują nasi V-ligowi rywale w meczach kontrolnych przed rundą wiosenną. Przedstawiamy wyniki, jak i transfery w danych klubach. Jak przed każdym sezonem nasza strona prowadzi takie informacje w jednym newsie. Zapraszamy do pomocy poprzez dodawanie komentarzy z informacjami. Pewne informacje o sparingach lub transferach proszę dodawać w komentarzach.
Aktualizacja 04.08.2016r. Godzina 11:10
Transfery i wyniki sparingów KLASA OKRĘGOWA 2017/18:
1. Stal Gorzyce
Przybyli ----->>> : Mateusz Surdy (Sokół Sokolniki), Arkadiusz Nowak (Sokół Sokolniki), Marcin Szeser (Sokół Sokolniki), Jakub Łuczakowski (Sokół Sokolniki), Paweł Kozieł (Sokół Sokolniki), Konrad Stawiarz (KS Żupawa), Damian Laskowski (OKS Mokrzyszów), Mateusz Farian (Sokół Sokolniki).
Ubyli <<<----- : Krzysztof Sierżęga (Czarni Czudec-grający trener), Mateusz Leśniowski (koniec kariery), Karol Korzonek (koniec kariery), Yuri Fiman (powrót na Ukrainę), Karol Jędral (Unia Skwierzyn)
Sparingi:
- 29.07.2017r. : Stal - Alit Ożarów 2:2 (Testowany IV 9', Szymanek 57')
- 26.07.2017r. : Stal - OKS Mokrzyszów 4:0 (Testowany IV 24' 56' D.ldec 76' Wierzgacz 90')
- 22.07.2017r. : Stal - Klimontowianka Klimontów 5:2 (Świąder 13' Mytyk 31' Testowany IV 34' 75' Rutyna 89')
- 19.07.2017r. : Stal - Siarka Tarnobrzeg Juniorzy 6:1 (B.Leśniowski 30' Testowany II 43' 90' Testowany I 46' Świąder 55' Szymanek 59')
- 18.07.2017r. : Stal - Pogoń Staszów 2:1 (Rutyna 39' Szymanek 49')
2. Stal Nowa Dęba
Przybyli ----->>> :
Ubyli <<<----- :
3. Sokół Sokolniki
Przybyli ----->>> : KUSZAJ MATEUSZ (Transdźwig Stale), KWIECIEŃ JAKUB (Wisła Sandomierz), MARUSZCZAK KRYSTIAN (Wisła Sandomierz), MARZEC PATRYK (Sparta Dwikozy), POLIT ADAM ( Sparta Dwikozy), SZUSTAK KAROL (Wisła Sandomierz), Szymański BARTOSZ (Wisła Sandomierz), Rafal Kodyra - Trener
Ubyli <<<----- : Michał Szymczak (Trener), Mateusz Surdy (Stal Gorzyce), Arkadiusz Nowak (Stal Gorzyce),Marcin Szeser (Stal Gorzyce), Damian Prarat (OKS Mokrzyszów), Farian Mateusz (Koniczynka Ocice), Jakub Łuczakowski (Stal Gorzyce), Paweł Kozieł (Stal Gorzyce),
Sparingi:
- 29.07.2017r. : Sokół - KS Żupawa 4:0 (Chmiel, Fietko, Koselak x2)
- 26.07.2017r. : Sokół - Siarka Tarnobrzeg Juniorzy 3:1 (Fietko x2, Szustak)
- 23.07.2017r. : Sokół - Wisła Józefów 10:1 (Koselak, Adamczyk, 2 Szustak, 3 Fietko, 3 zawodnik testowany)
- 19.07.2017r. : Sokół - Wisła II Sandomierz 7:1 (Kaniszewski, Rekas, Kowalski, Fietko, 3x Zawodnik Testowany)
- 16.07.2017r. : Sokół - Klimontowianka Klimontów ODWOŁANY
4. Pogoń Leżajsk
Przybyli ----->>> :
Ubyli <<<----- :
Sparingi:
- 29.07.2017r. Pogoń - Start Pruchnik 6:0 (15' samobojcza, 30' 65' Leja, 55' Kłak, 60' Sierżęga, 70'-k Drożdżal A.) - przerwany w 75min.
- 22.07.2017r. Pogoń - Orzeł Przeworsk 1:2 (Piotr Bubiłek)
- 15.07.2017r. Pogoń - Huragan Gniewczyna 0:1
5. Bukowa Jastkowice
Przybyli ----->>> : Krystian Madej (Powrót z wypożyczenia KP Zarzecze), Radosław Kozyra (KP Zarzecze), Dawid Cichoń (Transdźwig Stale), Mateusz Watras (Stal II Stalowa Wola), Marcin Skowroński (LZS Żabno)
Ubyli <<<----- :
Sparingi:
- 1.08.2017r. Bukowa - Sta II Stalowa Wola
- 29.07.2017r. Bukowa - Sokół Kamień 0:0
- 26.07.2017r. Bukowa - Słowianin Grębów 2:0 (D.Bartnik, M.Watras)
- Bukowa Jastkowice - Retman Ulanów 1:3 (D.Bartnik)
6. Stal II Stalowa Wola
Przybyli ----->>> :
Ubyli <<<----- : Mateusz Watras (Bukowa Jastkowice)
7. LZS Zdziary
Przybyli ----->>> : Jakub Powęska (KS Jarocin - koniec wypożyczenia), Wojciech Urbanik (Wznowił treningi),
Ubyli <<<----- :
Sparingi:
- 27.07.2017r. LZS - Janowianka Janów Lubelski 5:0 (Gąsiorowski x3, Cupak, Cichoń.)
- 23.07.2017r. LZS - KS Jarocin 1:0 (Juliusz Cupak)
- LZS - Wichry Rzeczyca Długa 5:1 (Wojciech Tofil, Kacper Pchełka, Juliusz Cupak, Dariusz Gąsiorowski, Marcin Łyp)
8. Olimpia Solo Pysznica
Przybyli ----->>> : Damian Paterek (LZS Żabno), Artur Bełzak (Słowianin Grębów)
Ubyli <<<----- : Robert Węglarz (Sokół Nisko), Adrian Kozłowski (Sanna Zaklików)
Sparingi:
- 29.07.2017r. Olimpia - KS Podwolina 10:2 ( 6 x Tofil, 2 x Uberman, Dybka, Dziura,)
- 23.07.2017r. Olimpia - Orzeł Biedaczów 1:1 (Przemysław Bąk)
- Olimpia - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:1 (Wojciech Sobiło x2, Kamil Dybka)
9. OKS Mokrzyszów
Przybyli ----->>> : Damian Prarat (Sokół Sokolniki), Kamil Szwed (Junior Zakrzów), Radosław Rutkowski (Huragan Wilczyce)
Ubyli <<<----- : Damian Laskowski, Konrad Tokarski, Szcześniak Patryk,
Sparingi:
- 29.07.2017r. OKS - Siarka Tarnobrzeg Juniorzy
- 26.07.2017r. OKS - Stal Gorzyce 0:4
- 22.07.2017r. OKS - Strzelec Dąbrowica 4:2 (Testowany I x2, Testowany II, Damian Wolak)
- 21.07.2017r. OKS - Słowianin Grębów 3:2 (Kułaga x2, Testowany)
10. KP Zarzecze
Przybyli ----->>> : Adam Dul (Trener - Wólka Tanewska), Franciszek Dul (Tanew Wólka Tanewska), Krystian Chmiel (Stal II Stalowa Wola), Łukasz Drąg (KS Podwolina), Tomasz Głaz (Jaruga Bieliniec), Mateusz Kumik (LZS Majdan Zbydniowski), Mirosław Pardylak (Jutrzenka Kopki),
Ubyli <<<----- : Marek Drozd (Trener), Krystian Madej (Bukowa Jastkowice), Jacek Szuba (Kontuzja), Kacper Maziarz (Sokól Nisko Juniorzy), Radosław Kozyra (Bukowa Jastkowice), Łukasz Kobylarz (Retman Ulanów), Sławomir Wołoszyn (Retman Ulanów), Konrad Byra (KS Jarocin), Grzegorz Stelmach, Mateusz Szpyra i Łukasz Socha, Wojciech Tyczyński (Wszyscy powrót do Sokoła Nisko),
Sparingi:
- 29.07.2017r. KP - Advit Łętownia 4:4
11. Sokół Kamień
Przybyli ----->>> :
Ubyli <<<----- : Adrian Lasota (Klimontowianka Klimontów)
Sparingi:
- 29.07.2017r. Sokół - Bukowa 0:0
- 26.07.2017r. Sokół - Retman Ulanów 4:1 (Mariusz Socha x2, Zaw. Testowany x2)
- 21.07.2017r. Sokół - Sparta Jeżowe 2:3 (Mariusz Socha, Kida)
- 19.07.2017r. Sokół - ŁKS Łowisko 2:0 (Mariusz Socha, Wojciech Piróg)
12.Słowianin Grębów
Przybyli ----->>> : Rafał Woś (Unia Skowierzyn), Marcin Pikor (LZS Żabno), Surma (Unia Skowierzyn), Radosław Nieradka (Wichry Rzeczyca Długa), Kosiorowski (Bez klubu)
Ubyli <<<----- : Paweł Wtorek (Trener), Piotr Młynarczyk (Wichry Rzeczyca Długa), Artur Bełzak (Olimpia Pysznica)
Sparingi:
- 28.07.2017r. Słowianin - WKS Zabrnie 2:4 (Cholewa, Kułaczkowski)
- 26.07.2017r. Słowianin - Bukowa Jastkowice 0:2
- 21.07.2017r. Słowianin - OKS Mokrzyszów 2:3 (Cholewa, Testowany)
13. Strzelec Dąbrowica
Przybyli ----->>> :
Ubyli <<<----- : Tomasz Jata (Kolejarz Knapy), Jakub Lis (Wola Baranowska)
Sparingi:
- 22.07.2017r. Strzelec - OKS Mokrzyszów 2:4
14. Unia Skowierzyn
Przybyli ----->>> : Kamil Michalski (Wisan Skopanie), Karol Jędral (Stal Gorzyce), Sylwester Mączka (Kępie Zaleszańskie), Bartosz Wolak (Radosan Radomyśl)
Ubyli <<<----- : Jacek Orliński (Trener), Rafał Woś (Słowianin Grębów), Łukasz Lasota (San Wrzawy), Bartłomiej Borowik (Płomień Trześń),
Sparingi:
- 30.07.2017r. Unia - Kępie Zaleszańskie 6:4
- 27.07.2017r. Unia - San Wrzawy 1:0 (Sylwester Mączka )
- 22.07.2017r. Unia - Piast Osiek 8:2 ( Zając, Malinowski, Paterek, Sałach, Zawodnik Tesowany I x2, Zawodnik Testoway II, Zawodnik Testowany IV)
15. Górnovia Górno
Przybyli ----->>> :
Ubyli <<<----- :
16. San Kłyżów
Przybyli ----->>> :
Ubyli <<<----- :
Sparingi:
- 27.07.2017r. San - KS Jarocin 10:7
- 18.07.2017r. San - Sparta Jeżowe 4:4
17. Sparta Jeżowe
Przybyli ----->>> : Bartlomiej Ciak, Piotr Oczkowski, Łukasz Sabat (wszyscy Czarni Sojkowa) ,Piotr Szewczyk (Stal II Stalowa Wola), Janusz Sarzyński (Wznowił Treningi)
Ubyli <<<----- : Marcin Szymonik (Orzeł Rudnik)
Sparingi:
- 29.07.2017r. Sparta - Rotunda Krzeszów 5:3 (zawodnik testowany I x2, Adam Kusiak, Adam Chudzik, Damian Sobieszek)
- 25.07.2017r. Sparta - SKS Racławice 3:3 (Zawodnik testowany I, Zawodnik testowany IV, Jarosław Dziadura)
- 21.07. 2017r. Sparta - Sokół Kamień 3:2 (Mariusz Chaber, Jarosław Dziadura, Tomasz Kopeć)
- 18.07.2017r. Sparta - San Kłyżów 4:4 (Zawodnik testowany I, Zawodnik testowany II, Szczepan Piela, Przemysław Siudak)
18. Rotunda Krzeszów
Przybyli ----->>> : Mariusz Warchoł (Polonia Przędzel), Damian Warchoł (Polonia Przędzel), Mateusz Szast (Polonia Przędzel), Jakub Szewc (Orlik Ulanów), Marek Rębacz (Jutrzenka Kopki), Wojciech Niedbała (Stal II Stalowa Wola)
Ubyli <<<----- :
Sparingi:
- 2.08.2017r. Rotunda - Francesco Jelna 5:5
- 29.07.2017r. Rotunda - Sparta Jeżowe 3:5
- 22.07.2017r. Rotunda - Olender Sól 4:2 (Szostak x2, Testowany, Fąfara)
- 18.07.2017r. Rotunda - Tanew Harasiuki 2:1 (Testowany, S.Mariański)
Transfery pewne: np. JAN KOWALSKI
Transferowe przymiarki: np. Jan Kowalski
Komentarze