Turniej o Puchar Wójta Gminy Jarocin 2016r.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę 17 Lipca 2016r. na stadion w Zdziarach gdzie odbędzie się Turniej o Puchar Wójta Gminy Jarocin. Organizatorem jest nasz Klub LZS Zdziary, początek o godzinie 10:00. Na turnieju po raz pierwszy będziemy gościć drużyny Unii Nowa Sarzyna oraz drużynę ze Słowacji grającą w IV Lidze FC 34 Liptovsky Mikulas - Paludzka, nasz zespół już dwa razy mierzył się z naszymi niedzielnymi gośćmi wygrywając pierwszy raz 2 lata temu na obozie 3:5 oraz w tym roku w marcu kiedy to przegraliśmy 2:0. Na turnieju będzie jeszcze dwie drużyny z gminy czyli nasz zespół LZS Zdziary oraz KS Jarocin. W przerwie spotkań o godzinie 12:30 i 15:05 zaprezentują się nam dwie grupy młodych chłopców z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Jarocinie. Zapraszamy wszystkich na Turniej do Zdziar.

Start godzina 10:00.

Zbiórka zawodników o 9:20.

Organizator: Klub LZS Zdziary
Miejsce i termin: Stadion w Zdziarach, Niedziela 17 Lipiec 2016r.
W Turnieju wezmą udział 4 drużyny:
LZS Zdziary (Gospodarz), KS Jarocin (Klasa B) , Unia Nowa Sarzyna (Klasa Okręgowa), FC 34 Liptovsky Mikulas Paludzka(Słowacja 4 Liga)