Plan Przygotowań Lato 2016r.

Zapraszamy do zapoznania się z planem przygotowań drużyny seniorów do sezonu 2016/17.

Podopieczni trenera Pawła Szafrana wznowią zajęcia w najbliższy czwartek 14 Lipca 2016r. o godzinie 18:30. Paweł Szafran objął nasz zespół 1 Lipca po trenerze Jacku Gajewskim, który zrezygnował po sezonie. Nowy trener przez ostatnie 5 lat trenował drużynę KS Jarocin - wcześniej przez jedną rundę zawodników Orła Rudnik. W karierze piłkarskiej występował w Stali Stalowa Wola, Kszo Ostrowiec Świętokrzyski, Tłokach Gorzyce, Unii Nowa Sarzyna, SC Hassia Dieburg 1913 (Niemcy). Wychowanek: Orzeł Rudnik.

Treningi odbywać się będą na boisku w Zdziarach w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:30. Ponadto LZS rozegra kilka meczy sparingowych. Pierwszym sprawdzianem naszego zespołu będzie Turniej o Puchar Wójta Gminy Jarocin w najbliższą niedziele 17 Lipca 2016r. w którym zmierzą się drużyny: LZS Zdziary, KS Jarocin, Unia Nowa Sarzyna, FC 34 Liptovsky Mikulas Paludzka (Słowacja IV Liga). Kolejnymi sparingpartnerami będą drużyny: Stal II Stalowa Wola, Bukowa Jastkowice i Stal Gorzyce. Pierwsza kolejka ligowa zaplanowana jest na 7 Sierpnia 2016r.

Plan Przygotowań:

17 Lipiec 2016r. (Niedziela) Turniej o Puchar Wójta Gminy Jarocin: LZS Zdziary, KS Jarocin, Unia Nowa Sarzyna, FC 34 Liptovsky Mikulas (Słowacja)

24 Lipiec 2016r. (Niedziela) Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary

27 Lipiec 2016r. (Środa) LZS Zdziary - Bukowa Jastkowice

30 Lipiec 2016r. (Sobota) Stal Gorzyce - LZS Zdziary

7 Sierpień 2016r. (Niedziela) 1 Kolejka sezonu 2016/17.

Zapraszamy do zapoznania się z planem przygotowań drużyny seniorów do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Jacka Gajewskiego wznowią zajęcia 19 stycznia o godzinie 18:30. Cały okres przygotowawczy nasi zawodnicy przepracują na Sali Gimnastycznej w Jarocinie, a gdy pogoda pozwoli - na orliku w Domostwie. Ponadto nasz zespół rozegra osiem spotkań sparingowych oraz wyjedzie na obóz tak jak w poprzednim roku na Słowację. Tam nasi zawodnicy rozegrają dwa spotkania. Plan sparingów: 06.02 – GKS Płomień Trzydnik Duży 13.02 - KP Zarzecze 21.02 – KS Podwolina 27.02 – Olimpia Solo Pysznica (http://uniazdziary1955.futbolowo.pl)
Zapraszamy do zapoznania się z planem przygotowań drużyny seniorów do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Jacka Gajewskiego wznowią zajęcia 19 stycznia o godzinie 18:30. Cały okres przygotowawczy nasi zawodnicy przepracują na Sali Gimnastycznej w Jarocinie, a gdy pogoda pozwoli - na orliku w Domostwie. Ponadto nasz zespół rozegra osiem spotkań sparingowych oraz wyjedzie na obóz tak jak w poprzednim roku na Słowację. Tam nasi zawodnicy rozegrają dwa spotkania. Plan sparingów: 06.02 – GKS Płomień Trzydnik Duży 13.02 - KP Zarzecze 21.02 – KS Podwolina 27.02 – Olimpia Solo Pysznica 05.03 – Orzeł Rudnik 09.03 - FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 11.03 - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 19.03 – Wichry Rzeczyca Długa O przebiegu przygotowań, a także ewentualnych zmianach w zaplanowanych grach sparingowych będziemy na bieżąco informowali na łamach naszego serwisu. (http://uniazdziary1955.futbolowo.pl)