4 Kolejka: LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 2:3.

Niestety w meczu 4 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgwej nasza drużyna przegrała na własnym stadionie z Unią Nowa Sarzyna 2:3 - tracąc bramkę w 92 minucie meczu. Początek jednak należał do naszej drużyny strzał w poprzeczkę Paprockiego, dwa strzały Smutka. W 21 minucie nasz zespół strzelił bramkę na 1:0, a dokładniej Paprocki wykorzystał podanie od Adama Cichonia i w sytuacji sam na sam pokonał Żurawia. W 28 minucie Unia doprowadza do wyrównania po błędzie naszej obrony. Przed przerwą Unici strzelają bramkę na 1:2 i do przerwy nic się nie zmienia. Nasz zespół po strzelonej bramce cofnął się do obrony, a goście wykorzystali nasze błędy.
Początek drugiej połowy bardzo dobry w wykonaniu naszego LZS-u który to już w 48 minucie doprowadza do wyrównania dokładne podanie od Adama Cichonia wykorzystał Adrian Smutek. W 51 minucie bramkę mógł strzelić Juliusz Cupak jednak bramkarz Unii wybronił. Nasz zespół jak i Unii miał kilka sytuacji na strzelenie bramki jednak górą byli dobrze spisujący się tego dnia bramkarze. Niestety w doliczonym czasie gry błąd w obronie wykorzystali zawodnicy Unii i strzelili bramkę dającą zwycięstwo.
Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedziele 4 Września o godzinie 16:00 na wyjeździe w Leżajsku z miejscową drużyną Pogoni Leżajsk. Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców do Leżajska.

LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 2:3 (1:2)

Bramki:

1:0 21' Marcin Paprocki (Asysta Adam Cichoń)

1:1 28' Eryk Sarzyński

1:2 41' Mateusz Florek

2:2 47' Adrian Smutek (Asysta Adam Cichoń)

2:3 90+3' Krystian Błajda

Żółte kartki:

Skład LZS Zdziary: Płoskoń - Pachla, Węgliński M. (57' Pytlak), Pchełka - Gruszczyk (46' Węgliński K.), Cupak (89' Szafran), Urbanik K., Cichoń A., Smutek (70' Wojtas P.), Wojtas R. - Paprocki (80' Tofil).

Skład Unia Nowa Sarzyna: Żuraw – Zebzda, Kulec, Klocek, Bielak (66'  Podpora) – Grześkiewicz, Bigas, Florek (80 ' Wiatr), Sarzyński (60' G. Sobota) – Kwaśniak (60' K. Błajda), Filip (80' Madej). Rezerwowi: Osipa.

Sędziował: Mariusz Złotek.

Widzów: ok.200.

4 Kolejka:

• LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 2:3 (Paprocki, Smutek - Sarzyński, Florek, Błajda K.)
  • Wisan Skopanie - Pogoń Leżajsk 3:2 (Arkadiusz Nowak x2, Marcin Serafin - Arkadiusz Drożdżal x2)
  • Jeziorak Chwałowice - Olimpia Solo Pysznica 1:4 (Mieczysław Ożóg - Wojciech Sobiło x2, Łukasz Bajgierowicz, Patryk Tur.)
  • Bukowa Jastkowice - OKS Mokrzyszów 0:2 (Patryk Bałata, Adrian Rodzeń)
  • Słowianin Grębów - Unia Skowierzyn 3:5 (Przemysław Stąporski x2, Marcin Drabik - Łukasz Lasota, Rafał Woś, Roman Gałużny, Wojciech Ulawski, Przemysław Myszka)
  • Sokół Sokolniki - KP Zarzecze 3:1 (Marcin Szeser x2, Łukasz Adamczyk - Łukasz Kobylarz)
  • Sokół Kamień - LZS Jadachy 0:1 ( Marcin Wolan)
  • Stal II Stalowa Wola - Strzelec Dąbrowica 3:0 (Kacper Siudak, Mateusz Watras, Radosław Adamski)
  • Górnovia Górno - Transdźwig Stale 0:2 (Jakub Uznański, Dariusz Gąsiorowski)