Zapowiedź 4 Kolejki: LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna.

Już w najbliższą niedziele tj. 28 Sierpnia 2016r. nasze drużyny rozegrają mecze 4 Kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej. O godzinie 14:00 na bocznym boisku swój mecz rozegrają juniorzy naszego LZS-u którzy zmierzą się z juniorami Unii Nowa Sarzyna. O godzinie 16:00 seniorzy zmierzą się na głównym boisku z Unią Nowa Sarzyna, która po 3 kolejkach zajmuje 3 pozycję z 9 punktami na koncie tyle samo co pierwsza drużyna KP Zarzecze i druga Bukowa Jastkowice. Obsada Sędziowska: Mariusz Złotek (Główny), Igor Samołyk i Paweł Samołyk (Asystenci). Unia wygrała w pierwszej kolejce 1:0 z Sokołem Kamień, w drugiej 0:1 z Górnovią Górno oraz w ostatniej z Wisanem Skopanie 2:1. W poprzednim sezonie nasza drużyna wygrała w Nowej Sarzynie z Unią 1:2, natomiast u siebie przegraliśmy 1:4. Jak będzie tym razem przekonamy się w najbliższą niedziele o godzinie 16:00. Zapraszamy serdecznie!!

4 Kolejka 28 Sierpień 2016r.

• LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna
  • Wisan Skopanie - Pogoń Leżajsk
  • Słowianin Grębów - Unia Skowierzyn
  • Jeziorak Chwałowice - Olimpia Solo Pysznica
  • Stal II Stalowa Wola - Strzelec Dąbrowica
  • Sokół Sokolniki - KP Zarzecze
  • Bukowa Jastkowice - OKS Mokrzyszów
  • Górnovia Górno - Transdźwig Stale
  • Sokół Kamień - LZS Jadachy

Prowadzona będzie relacja online z tego spotkania na które zapraszamy osoby które nie mogą pojawić się na stadion w Zdziarach.