33 Kolejka: Sokół Sokolniki - LZS Zdziary 3:1.

W meczu 33 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej niestety nasza drużyna przegrała 3:1 z vice liderem naszej ligi Sokołem Sokolniki. Bramkę w 51 minucie strzelił Juliusz Cupak po zgraniu piłki przez Radosława Wojtasa. Pomimo porażki nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, gdyby lepszą skutecznością popisali się nasi zawodnicy wynik mógłby być inny. W środę 28 Czerwca zakończenie Ligi meczem na własnym stadionie z Sokołem Kamień na który już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców.

Sokół Sokolniki - LZS Zdziary 3:1 (1:0)

1:0 30' Łukasz Adamczyk

1:1 51' Juliusz Cupak (asysta Radosław Wojtas)

2:1 81' Mateusz Surdy

3:1 92' Sebastian Mandzelowski

Żółte kartki: Mateusz Surdy 82', Marcin Szewc 85' - Damian Sałek 86'.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Damian Sałek, Patryk Machaj (70' Mariusz Pchełka) - Juliusz Cupak, Marcin Łyp, Rafał Gruszczyk (50' Piotr Wojtas), Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas, Dariusz Gąsiorowski. Rezerwa: Łukasz Startek.

Skład Sokół Sokolniki: Paweł Kozieł - Maciej Jarosz (90' Rafał Szymański), Maciej Michalewski, Marcin Szewc, Jakub Łuczakowski - Łukasz Adamczyk,Krzysztof Koselak, Mateusz Farian,Sebastian Mandzelowski, Mateusz Surdy - Marcin Szeser (70' Maciej Fietko). Rezerwa: Mateusz Strąk, Mikołaj Kaniszewski, Hubert Kowalski, Wiktor Rękas.

Sędziował: Mariusz Złotek,

Widzów: 200.

Cały mecz na YouTube.com

Galeria zdjęć: GALERIA ZDJĘĆ SOKÓŁ SOKOLNIKI - LZS ZDZIARY 3:1 (KLIKNIJ)

Wyniki 33 kolejki:

Sobota 24 Czerwiec 2017r.

• Słowianin Grębów - Unia Nowa Sarzyna 1:4
  • OKS Mokrzyszów - LZS Jadachy 3:0

Niedziela 25 Czerwiec 2017r.

• Sokół Sokolniki - LZS Zdziary 3:1
  • Górnovia Górno - Bukowa Jastkowice 2:0