Zapowiedź 33 Kolejki: Sokół Sokolniki - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz wyjazdowy do Sokolnik. Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 16:00 z Sokołem Sokolniki vice liderem naszej Klasy Okręgowej. Przed naszymi zawodnikami ciężkie spotkanie vice lider będzie chciał wygrać aby liczyć się w ostatnim meczu w środę z liderem Unia Nowa Sarzyna w walce o awans do IV Ligi. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Mariusz Złotek (Główny), Marlena Złotek i Paweł Samołyk (Asystenci). Początek spotkania o godzinie 16:00, zbiórka zawodników o 15:00. W spotkaniu jesiennym nasz zespół przegrał na własnym stadionie 2:4 (Bramki: Radosław Wojtas i Mariusz Pchełka). W ostatniej kolejce nasz niedzielny przeciwnik wygrał 2:4 z Wisanem Skopanie, nasz zespół natomiast wygrał 4:0 z Słowianinem Grębów. Po 32 kolejkach Sokół zajmuje 2 pozycję z 75 punktami na koncie, nasz LZS - 6 z 52 punktami. Najlepszym strzelcem Sokoła jest Marcin Chmiel strzelec 23 bramek, o cztery mniej strzelił Marcin Szeser - 19 bramek. Serdecznie zapraszamy !!

Spotkanie jesienne...

LZS Zdziary - Sokół Sokolniki 2:4 (0:2)

0:1 21' Szeser Marcin

0:2 40' Chmiel Marcin

1:2 52' Pchełka Mariusz

1:3 53' Surdy Mateusz

2:3 66' Wojtas Radosław (asysta Pchełka Mariusz)

2:4 90' Nowak Arkadiusz rzut karny

LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Grzegorz Pytlak, Krzysztof Węgliński, Łukasz Startek - Rafał Gruszczyk, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Adrian Smutek (78' Wojciech Tofil) - Mariusz Pchełka (72' Jakub Powęska), Radosław Wojtas.

Sokół Sokolniki : Kulig - Łuczakowski, Michalewski, Szewc, Nowak, Szymański (45' Jarosz), Koselak (85' Kowalski), Adamczyk, Surdy (65' Murdza), Chmiel (75' Fietko), Szeser (60' Prarat).

Sobota 24 Czerwiec 2017r.

• Słowianin Grębów - Unia Nowa Sarzyna
  • OKS Mokrzyszów - LZS Jadachy

Niedziela 25 Czerwiec 2017r.

• Sokół Sokolniki - LZS Zdziary
  • Górnovia Górno - Bukowa Jastkowice