Finał Pucharu Polski Podokręg Stalowa Wola: LZS Zdziary - Stal Stalowa Wola 1:4. (Skrót)

We wtorek na boisku w Zdziarach mieliśmy świeto. Gospodarze LZS Zdziary w ramach Finału Pucharu Polski Podokręgu Stalowa Wola zmierzyli się z III Ligową drużyną Stal Stalowa Wola. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali 1:4. Do przerwy dzielnie walczyła nasza drużyna remisując 0:0. Bramkę dla naszego LZS-u strzelił Wojciech Sobiło w 62 minucie po ładnej wrzutce z prawej strony Adama Cichonia.

Finał Pucharu Polski:

LZS Zdziary – Stal Stalowa Wola 1:4 (0:0)

0:1 53'  Daniel Świderski
0:2 57' Bartłomiej Kiełbasa
1:2 62' Wojciech Sobiło
1:3 64' Bartłomiej Kiełbasa
1:4 72' Bartłomiej Kiełbasa

Składy:

LZS Zdziary: Patryk Drzymała (46′ Krzysztof Płoskoń) - Damian Sałek (65' Łukasz Startek), Grzegorz Słowik, Przemek Siudak, Radosław Wojtas (85′ Dawid Bąk), Rafał Gruszczyk (70' Mariusz Pchełka), Wojciech Sobiło, Patryk Machaj, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń (80' Piotr Wojtas), Juliusz Cupak. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Albert Kiełbowicz.

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Adrian Skrzyniak, Wiktor Stępniowski (77′ Jakub Lebioda), Ivan Hladik (67′ Mateusz  Hudzik), Aurel Davidik (46′ Bartłomiej Olszewski), Bartłomiej Kiełbasa, Przemysław Stelmach (46′ Vitor Barata), Szymon Jopek, Michał Zięba, Bartosz Marchewka (58′ Szymon Grabarz), Daniel Świderski (78′ Maciej Wojtak). Rezerwa: Mikołaj Smyłek.

Żółte kartki: Rafał Gruszczyk,Krzysztof Urbanik – Szymon Jopek, Daniel Świderski, Bartłomiej Kiełbasa.

Sędzia: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg).