Wygrana 0:1 w drugim sparingu.

Tylko 55 minut trwało drugie spotkanie sparingowe naszej drużyny z KP Zarzecze. Niestety po niedopuszczalnym zachowaniu jednego z zawodników KP wobec naszego obrońcy nasz zespół zrezygnował z rozegrania dalszej części meczu. Do 55 minuty nasz zespół był stroną przeważającą w całym spotkaniu rozgrywając mądrze piłkę na własnej połowie. Jedyną bramkę po stałym fragmencie gry strzelił testowany w naszej drużynie Piotrek Urbanik (ostatnio Olimpia Solo Pysznica). W drugiej połowie nasza drużyna miała więcej sytuacji bramkowych niż w pierwszej, ale niestety brakowało skuteczności.  Kolejny mecz w najbliższy weekend, a przeciwnikiem będzie drużyna Olimpii Solo Pysznica.

Skład: Płoskoń Krzysztof (46' Siembida Mateusz) - Cupak Juliusz, Pachla Łukasz, Startek Łukasz, Pytlak Grzegorz - Wojtas Radosław, Gruszczyk Rafał (46' Cichoń Adam), Cichoń Paweł, Urbanik Piotr - Maziarz Rafał (20' Mika Łukasz), Wojciech Tofil (46' Wojtas Piotr). Nie zagrali: Urbanik Wojciech, Urbanik Krzysztof.