Remis w ostatnim sparingu.

W ostatnim sparingu rozegranym na boisku w Radomyśu nasza drużyna zremisowała z występującą w Klasie A drużyną Wichry Rzeczyca Długa 3:3. Bramki dla naszej drużyny strzelili Adam Cichoń, Mariusz Pchełka oraz zawodnik Rzeczycy samobójczym trafieniem. Nasza drużyna bardzo dobrze rozpoczęła mecz strzelając bramkę już w 11 minucie po ładnym podaniu od Krzysztofa Spyrki do Adama Cichonia, który nie daje szans bramkarzowi. Chwilę później Piotr Wojtas miał stuprocentowe dwie sytuacje, jednak z bliskiej odległości trafił w bramkarza oraz poza bramkę. W 22 minucie Wichry doprowadzają do wyrównania. Gra naszego zespołu była bardzo niedokładna - dużo strat w środku pola. Nasi rywale natomiast grali z kontry. W 30 i 35 minucie Rzeczyca wygrywała już 3:1. Przed przerwą bramkę na 3:2 po zamieszaniu w polu karnym samobójczym trafieniem strzelił zawodnik Rzeczycy. Po przerwie więcej sytuacji miała nasza drużyna, jednak brakowało skuteczności. W 85 minucie po ładnie rozegranej akcji w polu karnym nasi zawodnicy doprowadzają do wyrównania, a bramkę strzelił Mariusz Pchełka. Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę - będzie spotkaniem o ligowe punkty z Unią Nowa Sarzyna. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy !!

Wichry Rzeczyca Długa - LZS Zdziary 3:3 (3:2)

Bramki:

0:1 11' Adam Cichoń (asysta Krzysztof Spyrka)

1:1 22' Karol Markut

2:1 30'

3:1 35'

3:2 37'  bramka samobójcza

3:3 85' Mariusz Pchełka (asysta Radosław Wojtas)

Skład: Pchełka Paweł - Pachla Łukasz, Startek Łukasz, Smutek Adrian, Węgliński Krzysztof (10' Pytlak Grzegorz) - Cichoń Adam, Wojtas Radosław, Urbanik Wojciech, Węgliński Marcin - Spyrka Krzysztof (46' Urbanik Piotr), Wojtas Piotr (70' Pchełka Mariusz).

Nieobecni: Płoskoń Krzysztof, Siembida Mateusz, Cupak Juliusz, Gruszczyk Rafał, Cichoń Paweł, Urbanik Krzysztof, Tofil Wojciech.