8 Kolejka: Olimpia Solo Pysznica - LZS Zdziary 0:3.

Wygraną 0:3 zakończyło się wczorajsze spotkanie wyjazdowe naszego zespołu z Olimpią Solo Pysznica. Od początku spotkania nasza drużyna przejęła inicjatywę stwarzając groźne sytuacje pod bramka Olimpii. W 31 minucie nasza drużyna wychodzi na prowadzenie - z prawej strony boiska dośrodkował Krzysztof Węgliński, a w polu karnym nie pilnowany Wojtas Piotr wykorzystuje podanie i oddaje strzał pokonując Michalaka. Trzy minuty później prowadzimy już 0:2 – Adam Cichoń podaje w pole karne do Radka Wojtasa, a ten nie marnuje sytuacji i strzela bramkę. Bramkę na 0:3 strzelił Tofil Wojciech w 78 minucie, który zdecydował się na strzał zza pola karnego. Bardzo dobre spotkanie rozegrała dziś nasza drużyna dzięki czemu odniosła pewne i bardzo ważne zwycięstwo.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w najbliższą Sobotę tj. 3 Października z beniaminkiem Transdźwigiem Stale. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy !!

Olimpia Solo Pysznica - LZS Zdziary 0:3 (0:2)

Bramki:

0:1 31' Piotr Wojtas (asysta Krzysztof Węgliński)

0:2 34' Radosław Wojtas (asysta Adam Cichoń)

0:3 78' Wojciech Tofil

Skład LZS Zdziary:Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Krzysztof Węgliński, Juliusz Cupak - Wojciech Urbanik(68' Marcin Węgliński), Krzysztof Urbanik, Rafał Gruszczyk(75' Wojciech Tofil), Adam Cichoń - Radosław Wojtas(80' Cichoń Paweł), Piotr Wojtas(82' Krzysztof Spyrka).

Skład Olimpia Pysznica:Marcin Michalak - Piotr Krawiec, Wojciech Dziura, Kamil Dybka, Piotr Urbanik - Mariusz Szwedo, Łukasz Bajgierowicz, Krystian Tabaka, Piotr Gilar(60' Kamil Błażejowicz II)- Adrian Kozłowski, Grzegorz Tofil(60' Konrad Mulawka).

Rezerwa: Kamil Michalak, Michał Uberman, Tomasz Kaczkowski.

Widzów:ok.200.

Sędziował:Piotr Chmura.