5 Kolejka: Sokół Kamień - LZS Zdziary 5:0.

W 5 kolejce Stalowowolskiej Okręgówki nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Sokołem Kamień. Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy co zaowocowało strzeloną bramką w 34 minucie spotkania. Do przerwy wynik 1-0. W drugiej połowie nasi zawodnicy śmielej zaczęli atakować na bramkę gospodarzy, lecz dobrze dysponowani dzisiejszego dnia zawodnicy z Kamienia wykorzystali jedną z kontr i podwyższyli wynik na 2-0. Po 10 minutach na 3-0 wynik podwyższył zawodnik Sokoła strzelając gola z rzutu karnego. Mecz zakończył się wynikiem 5-0. Niestety dzisiejszego dnia widać było braki kadrowe naszego zespołu. Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższy weekend na własnym stadionie z Rotundą Krzeszów.

5:0 90' Maciej Rurak

Żółte kartki: Patryk Machaj 44', Rafał Gruszczyk 45', Mariusz Pchełka 71'.

Skład Sokół Kamień: Ruslan Dovhan - Krzysztof Smusz, Grzegorz Słonina (80' Paweł Słonina), Mateusz Bolko (76' Marian Dovhan), Adrian Piekut, Tomasz Konefał, Nazar Metenka, Damian Kida, Wojciech Piróg (70' Łukasz Socha), Bartosz Horajecki, Maciej Rurak. Rezerwa: Mariusz Socha.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla (70' Paweł Szafran), Łukasz Startek (46' Mariusz Pchełka), Damian Sałek, Juliusz Cupak - Marcin Łyp, Patryk Machaj (62' Kacper Pchełka), Radosław Wojtas, Rafał Gruszczyk - Piotr Wojtas, Dariusz Gąsiorowski. Rezerwa: Mariusz Paprocki.

Wyniki i strzelcy bramek w 5 kolejce:

• Stal Nowa Dęba - Pogoń Leżajsk 3:2 (Kamil Serafin, Konrad Szypuła, Mateusz Górak - Grzegorz Kłak, Robert Leja)
  • Strzelec Dąbrowica - Górnovia Górno 5:3 (T.Polek X2, D.Rzeźwicki,Ł.Rożnowski, P.Czeremszyński - Adrian Perlak x2, Mariusz Kida)
  • Sokół Kamień - LZS Zdziary 5:0 (Maciej Rurak x3, Damian Kida, Łukasz Socha)
  • Sokół Sokolniki - KP Zarzecze 8:0 (Szustak x2, Adamczyk x2, Marzec x2, Szewc, Michalewski) PRZERWANY W 29 MINUCIE Z POWODU ZDEKOMPLETOWANIA DRYŻYNU KP
  • Rotunda Krzeszów - OKS Mokrzyszów 3:3 ( Krystian Szostak x2, Wojciech Samki - Kamil Guściora, Kamil Szwed, Michał Kułaga)
  • Bukowa Jastkowice - Olimpia Solo Pysznica 2:1 (Michał Partyka, Tomasz Ogonowski - Wojciech Sobiło)
  • San Kłyżów - Unia Skowierzyn 2:2 (Dawid Mroczek x2 - Sylwester Malinowski x2)
  • Stal II Stalowa Wola - Słowianin Grębów 2:0 (Wawrzyniak, M.Stelmach)
  • Stal Gorzyce - Sparta Jeżowe 6:0 (Szymanek,Szeser, Surdy, Winiarski, Łuczakowski, Stawiarz)