4 Kolejka: San Wrzawy - LZS Zdziary 0:2.

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli wczoraj nasi zawodnicy na trudnym terenie we Wrzawach. W 6 minucie po faulu na Wojciechu Urbaniku rzut karny pewnie wykorzystał Radosław Wojtas. Na 2-0 w 13 minucie wynik podwyższył Wojtas Piotr, który po wypluciu piłki przez bramkarza gospodarzy z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. Nasi zawodnicy mieli kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku, lecz brakowało szczęścia. Drużyna z Wrzaw w drugiej połowie coraz śmielej atakowała naszą bramkę lecz nasi defensorzy oraz bramkarz nie dopuścili do straty bramki. Pierwszy mecz w barwach Zdziar rozegrał nowy zawodnik Juliusz Cupak (Sokół Nisko - Sparta Jeżowe), którego serdecznie witamy w drużynie i życzymy jak najwięcej minut i sukcesów.

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w niedzielę 6 Września 2015r. na własnym stadionie, a przeciwnikiem będzie zajmująca 8 pozycję drużyna Wisanu Skopanie. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

San Wrzawy - LZS Zdziary 0:2 (0:2)

Bramki:

0:1 6' Radosław Wojtas (Rzut Karny)

0:2 13' Piotr Wojtas

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Juliusz Cupak, Łukasz Startek, Krzysztof Węgliński, Adrian Smutek - Wojciech Urbanik, Krzysztof Urbanik, Radosław Wojtas (84' Marcin Węgliński), Adam Cichoń - Marcin Paprocki (81' Mariusz Pchełka), Piotr Wojtas (71' Wojciech Tofil).

Skład San Wrzawy: Wojciech Niedziałek - Szczepan Bartoszek (60' Kamil Żak), Michał Broda (80' Antoni Woźniak), Jakub Fietko, Michał Fietko, Szymon Fietko, Wiktor Gajda, Kamil Jurek, Rafał Machowski, Bartłomiej Panek (46' Damian Laskowski), Michał Wiciński (80' Wojciech Łabuda).

Sędziował: Grzegorz Wilk.

Widzów: ok.100.