30 Kolejka: LZS Zdziary - Orzeł Rudnik 5:0.

W ostatniej kolejce klasy okręgowej grupy stalowowolskiej zmierzyły się drużyny LZS Zdziary z Orłem Rudnik . Przed meczem odbyła się miła uroczystość odebranie oficjalnie nowego budynku klubowego szatniowo -socjalnego oraz nowych trybun. Uroczystego otwarcia dokonały władze Gminy Jarocin. Pożegnano i podziękowano również obecnemu trenerowi Jackowi Gajewskiemu którego zastąpi Paweł Szafran. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków drużyny ze Zdziar. Już w 8 minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy mocnym strzałem zdobywa Marcin Paprocki. Po zdobyciu bramki gospodarze wcale nie zwalniali gry i nadal atakowali efektem czego była druga zdobyta bramka w 13 minucie przez Krzysztofa Urbanika . Do końca pierwszej połowy zawodnikom ze Zdziar nie brakowało okazji do zdobycia bramki ale strzały napastników mijały bramkę . Drużyna z Rudnika w okresie pierwszej połowy nie oddała żadnego strzału w światło bramki przeciwnika . Początek drugiej połowy to lekka przewaga zawodników z Rudnika którzy śmielej zaczęli atakować bramkę przeciwnika . Jednak w 61 minucie bramkę na 3:0 zdobył Juliusz Cupak . Gospodarze po zdobyciu bramki mieli jeszcze kilka stu procentowych okazji ale ich nie wykorzystali .W końcówce meczu dopiero w 85 minucie czwartą bramkę zdobył Adrian Smutek a w 90 minucie ten sam zawodnik ustalił wynik końcowy meczu na 5-0. Sezon 205/2016 drużyna ze Zdziar zakończyła na trzecim miejscu klasy okręgowej. Cały mecz na kanale YouTube poniżej.

LZS Zdziary - Orzeł Rudnik 5:0 (2:0)