28 Kolejka: Jeziorak Chwałowice - LZS Zdziary 2:2.

W 28 kolejce nasi zawodnicy udali się na wyjazd do Chwałowic rozegrać mecz z miejscową drużyną Jezioraka Chwałowice. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Nasz zespół dwa razy wychodził na prowadzenie w 15 i 65 minucie za sprawą Marcina Paprockiego który wrócił zza granicy i od razu pokazał że nie zapomniał strzelać bramek. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 60 i 79 minucie. W naszej drużynie z różnych powodów zabrakło kilku kluczowych zawodników jednak zmiennicy pokazali się z dobrej strony i wywieźli punkt z trudnego terenu. Jeziorak broni się przed spadkiem do A Klasy. Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w najbliższą sobotę 11 Czerwca o godzinie 17:00 z Pogonią Leżajsk w Leżajsku. Zapraszamy serdecznie !!

Jeziorak Chwałowice - LZS Zdziary 2:2 (0:1)

0:1 15' Marcin Paprocki

1:1 60' Rafał Suszek

1:2 65' Marcin Paprocki

2:2 79' Jakub Jędrzejewski

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Juliusz Cupak, Adrian Smutek, Mariusz Pchełka , Wojciech Urbanik (46' Grzegorz Pytlak) - Rafał Gruszczyk, Radosław Wojtas, Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Krzysztof Spyrka, Marcin Paprocki.

Sędziował: Wojciech Wolan.