24 Kolejka: LZS Zdziary - LZS Jadachy 2:2.

W meczu 24 kolejki Stalowowoslkiej Klasy Okręgowej zremisowaliśmy 2:2 na własnym stadionie z beniaminkiem LZS Jadachy. Wynik jednak nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Nasza drużyna przeważała stwarzając kilkanaście sytuacji na zdobycie bramki jednak tego dnia szwankowała skuteczność u naszych zawodników lub dobrze bronił bramkarz z Jadach. Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła po samobójczym trafieniu obrońcy w 17 minucie, goście wyrównali po szybkiej kontrze w 30 minucie za sprawą Marcina Lisa. Na prowadzenie w 59 minucie nasz zespół wyprowadził Piotr Urbanik po dokładnym podaniu od Radosława Wojtasa. Ostatnie słowo jednak należało do gości którzy wyrównali stan meczu w 62 minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Marcina Tomczyka. Goście powinni być zadowoleni z wywiezienia jednego punktu ze Zdziar, nasza drużyna natomiast musi popracować nad skutecznością i grą w obronie aby takie mecze jak ten z Jadachami już się nie powtórzył. Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedziele 7 Maja o godzinie 16:00 na wyjeździe z KP Zarzecze, serdecznie już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców !

LZS Zdziary - LZS Jadachy 2:2 (1:1)

Bramki:

1:0 17' Samobójcza (Paweł Piotrowski)

1:1 30' Marcin Lis

2:1 59' Piotr Urbanik (asysta Radosław Wojtas)

2:2 62' Marcin Tomczyk rzut karny

Żółte kartki: 47' Krzysztof Urbanik - 84' Szymon Rębisz.

Czerwona kartka: Kamil Gurdak (dwie żółte 49',91')

Skład LZS Zdziary: Mateusz Siembida (46' Krzysztof Płoskoń) - Łukasz Pachla, Damian Sałek, Łukasz Startek (80' Mariusz Pchełka) - Juliusz Cupak, Marcin Łyp, Rafał Gruszczyk (46' Piotr Urbanik), Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas, Dariusz Gąsiorowski (60' Piotr Wojtas). Rezerwa: Grzegorz Pytlak, Patryk Machaj, Wojciech Tofil.

Skład LZS Jadachy: Marcin Kryszpin - Szymon Rębisz, Paweł Piotrowski, Grzegorz Witkowski, Mirosław Smykla (50' Marcin Witkowski), Tomasz Marek, Marcin Lis (55' Jerzy Grdeń), Marcin Wolan, Marcin Tomczyk (87' Piotr Bałata), Rafał Wolan, Kamil Gurdak. Rezerwa: Kamil Rożek, Jarosław Zych, Michał Marek, Michał Pająk.

Sędziował: Tomasz Chamera.

Widzów: ok.100.