22 Kolejka: Unia Skowierzyn - LZS Zdziary 2:1.

Niestety w meczu 22 kolejki nasza drużyna przegrała w Skowierzynie 2:1 z miejscową drużyną Unii Skowierzyn. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy gospodarzy po szybkiej kontrze i błędzie w obronie w 4 minucie strzelają bramkę na 1:0 strzelcem gola Piotr Kawęcki. W 27 minucie dokładnym podaniem popisał się bramkarz naszego LZS-u Krzysztof Płoskoń, który podał do Piotra Wojtasa a ten ładnym strzałem pokonał bramkarza Unii. Nasz drużyna próbowała grać piłką jednak boisko nie pozwalało i dużo było nie dokładnych podań. Kilka groźnych strzałów oddali nasi zawodnicy po stałych fragmentach gry. Do przerwy było 1:1. Po zmianie stron mecz był wyrównany. Gospodarze grali z kontry i po jednej z nich w 61 minucie Piotr Kawęcki strzela bramkę na 2:1 jak się później okazało bramkę dającą zwycięstwo. W końcowym fragmencie gry nasza drużyna miała kilka sytuacji na doprowadzenie do remisu jednak górą był młody bramkarz Skowierzyna.

Kolejny mecz już w najbliższą Niedziele 8 Maja o godzinie 16:00 będzie spotkaniem Derbowym z Olimpią Solo Pysznica. Transmitowany będzie także na kanale YouTube online jak mecz z KP Zarzecze. O tym w kolejnym newsie.

Unia Skowierzyn - LZS Zdziary 2:1 (1:1)

Bramki:

1:0 4' Piotr Kawęcki

1:1 27' Piotr Wojtas (asysta Krzysztof Płoskoń)

2:1 61' Piotr Kawęcki

Skład: Płoskoń - Pachla (78' Smutek), Startek, Węgliński K.(62' Spyrka), Urbanik W.(75' Gruszczyk) - Cupak, Urbanik K., Cichoń A., Węgliński M. - Wojtas R., Wojtas P.(72' Tofil)

Sędziował: Rafał Sawicki.

Widzów: ok.100.