18 Kolejka: LZS Zdziary - Sparta Jeżowe 3:1.

W meczu inauguracyjnym rundę wiosenną podopieczni trenera Pawła Szafrana wygrali 3:1 z Spartą Jeżowe. W pierwszej połowie widoczna przewaga naszego LZS-u w której strzelamy dwie bramki. Na 1:0 po rzucie rożnym nie pilnowany Juliusz Cupak strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce. Bramkę na 2:0 strzelił Artur Kwiatkowski który otrzymał idealne podanie prostopadłe od Adama Cichonia. Po zmianie stron goście zagrali odważniej i agresywniej czego efektem była bramka strzelona przez Przemysława Siudaka. Jednak decydujący strzał zza pola karnego oddał Piotr Wojtas w 90 minucie spotkania i trzy punkty w Zdziarach. W naszej drużynie debiut zaliczył nowy zawodnik Szymon Kochowski, natomiast w drużynie Sparty zagrał były zawodnik LZS-u Mateusz Tkacz.

Kolejne spotkanie rozegramy na wyjeździe w najbliższy weekend z Sokołem Sokolniki. Więcej o meczu w kolejnym newsie...

LZS Zdziary - Sparta Jeżowe 3:1 (2:0)

Bramki:

1:0 7' Juliusz Cupak (asysta Adam Cichoń)

2:0 33' Artur Kwiatkowski (asysta Adam Cichoń)

2:1 55' Przemysław Siudak

3:1 83' Piotr Wojtas

Żółte kartki: Damian Baran 9', Piotr Szewczyk 80'.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek (85'Damian Sałek), Patryk Machaj - Juliusz Cupak, Krzysztof Urbanik (60'Marcin Łyp), Szymon Kochowski (85'Rafał Gruszczyk), Artur Kwiatkowski (80'Piotr Wojtas), Adam Cichoń - Radosław Wojtas (75'Mariusz Pchełka), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Wojciech Tofil.

Skład Sparta Jeżowe: Dawid Ziobro - Damian Baran, Adam Chudzik, Mateusz Tkacz, Dominik Wojtanowicz - Krystian Gil (80'Szczepan Piela), Przemysław Siudak, Piotr Szewczyk, Mateusz Piędel, Mariusz Wójcik (85'Tomasz Kopeć), Wojciech Chudzik (69'Paweł Klusek)