17 Kolejka: Sokół Kamień - LZS Zdziary 2:4.

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2016/17 w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej podopieczni Pawła Szafrana wygrali na wyjeździe w Kamieniu z miejscową drużyną Sokoła Kamień 2:4. Bramki dla naszego LZS-u strzelili: Marcin Paprocki dwie, Mariusz Pchełka i Adam Cichoń. Dla gospodarzy strzelali Nazar Metenka i Mateusz Socha. Dzięki tej wygranej nasz zespół na koniec rundy uplasował się na 13 pozycji jest to nasz najgorszy wynik w Klasie Okręgowej. Podsumowanie Rundy w osobnym newsie wkrótce.

Sokół Kamień - LZS Zdziary 2:4 (1:1)

1:0 27' Nazar Metenka

1:1 45' Marcin Paprocki

1:2 47' Mariusz Pchełka

1:3 52' Adam Cichoń

1:4 67' Marcin Paprocki

2:4 75' Mateusz Socha

Żółta kartka: Mariusz Pchełka 78'

Skład LZS Zdziary: Mariusz Paprocki - Łukasz Pachla, Krzysztof Węgliński (78' Paweł Szafran), Grzegorz Pytlak, Adrian Smutek (60' Łukasz Startek) - Adam Cichoń, Rafał Gruszczyk (72' Piotr Wojtas), Krzysztof Urbanik, Marcin Paprocki - Mariusz Pchełka, Radosław Wojtas. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń.

Skład Sokół Kamień: Dominik Szcząchor - Mateusz Bolko, Tomasz Konefał, Nazar Metenka, Adrian Piekut, Wojciech Piróg (66' Piotr Micek), Mateusz Podstawek, Paweł Słonina, Łukasz Socha (46' Grzegorz Słonina), Mariusz Socha, Mateusz Socha.

Sędziował: Grzegorz Łącz.

Widzów: ok. 100 osób.

Wyniki 17 Kolejki:

• Sokół Kamień - LZS Zdziary 2:4
  • Słowianin Grębów - Pogoń Leżajsk 0:1
  • Stal II Stalowa Wola - Transdźwig Stale 5:0
  • Olimpia Solo Pysznica - Unia Skowierzyn 7:2
  • Strzelec Dąbrowica - Bukowa Jastkowice 0:0
  • Jeziorak Chwałowice - LZS Jadachy 1:1
  • Sokół Sokolniki - Unia Nowa Sarzyna 2:0
  • OKS Mokrzyszów - KP Zarzecze 2:2
  • Górnovia Górno - Wisan Skopanie 3:1

Spotkania 16 kolejki które zostały przełożone zostaną rozegrane 26 Listopada w Sobotę.