11 Kolejka: LZS Zdziary - Stal Gorzyce 1:3.

We wczorajszym meczu zawodnicy Stali Gorzyce pewnie pokonali naszą drużynę 1:3. Do przerwy prowadzili już 0:2. Naszą drużynę stać było na honorowe trafienie w 87 minucie. Strzelcem jedynej bramki był Piotr Wojtas. W 89 minucie nasz zawodnik Wojciech Urbanik ukarany został czerwonym kartonikiem i ostatnią część spotkania graliśmy w osłabieniu.

Kolejny mecz już w najbliższą niedziele 25 Października na wyjeździe nasza drużyna rozegra z Sokołem Kamień o godzinie 14:30. Serdecznie zapraszamy !!

LZS Zdziary - Stal Gorzyce 1:3 (0:2)

0:1 40' Mateusz Leśniowski

0:2 44' Karol Korzonek

0:3 65' Piotr Sojecki

1:3 87' Piotr Wojtas

Skład LZS Zdziary: Mateusz Siembida - Łukasz Pachla, Krzysztof Węgliński (46' Marcin Węgliński), Juliusz Cupak, Paweł Cichoń - Wojciech Urbanik, Krzysztof Urbanik, Rafał Gruszczyk (70' Krzysztof Spyrka), Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas.

Skład Stal Gorzyce: Paweł Paź - Michał Bernaś, Dariusz Czerwiński (72' Radzimowski Bartosz), Kamil Idec (78' Wrona Paweł), Karol Korzonek, Mateusz Leśniowski, Bartosz Leśniowski, Marcin Pietrucha (72' Stawiarz Konrad), Piotr Sojecki (68' Pacholczak Grzegorz), Tomasz Świąder (40' Michalski Kamil), Zbigniew Syguła .

- 89 minuta Wojciech Urbanik (LZS Zdziary)

Sędziował: Mariusz Myszka.

Widzów: ok.100.