1 Kolejka: LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 1:4.

Porażką 1:4 z Unią Nowa Sarzyna rozpoczęli wczoraj nasi zawodnicy sezon 2015/16. Wynik co prawda wysoki, jednak nie przekładał się na sytuację na boisku. Nasza drużyna od 3 minuty grała w 10 po czerwonej kartce Krzysztofa Węglińskiego. Unia wykorzystała szansę gry w przewadze i do przerwy wygrywała 0:2 po bramkach Gnatka i Soboty. Nasza drużyna głównie grała z kontry i miała także swoje okazje: Wojtas P. trafił w poprzeczkę, strzały Cichonia A. bronił bramkarz Unii, a po stałych fragmentach gry nasi zawodnicy nie trafiali w światło bramki lub też dobrze wybijali obrońcy. Druga połowa to od początku ataki naszej drużyny. Na boisku nie widać abyśmy grali w 10, gdyż przeważamy. W 58 minucie w zamieszaniu w polu karnym Piotr Wojtas strzela bramkę na 1:2. Niestety po chwili Unia strzela 3 bramkę, nasz zespół także ma swoje okazje jednak brakuje skuteczności. W końcówce spotkania Gnatek strzela czwartą bramkę i dobija nasz zespół. Nasza drużyna rozegrała dobre spotkanie i sądzę że gdyby nie czerwona kartka na początku meczu wynik byłby inny. Teraz czekamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Sobotę 15 Sierpnia 2015r. o godzinie 17:00 nasz zespół rozegra mecz 2 kolejki na wyjeździe w Grębowie z miejscową drużyną Słowianina Grębów.

Serdecznie zapraszamy !!

LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 1:4 (0:2)

Bramki:

0:1 Dawid Gnatek

0:2 Andrzej Sobota

1:2 Piotr Wojtas

1:3 Mateusz Florek

1:4 Dawid Gnatek

Skład LZS Zdziary: Płoskoń - Startek, Smutek, Węgliński K., Urbanik W. - Cichoń A., Gruszczyk (62' Cichoń P.), Wojtas R. (75' Pchełka M.), Urbanik K. - Paprocki, Wojtas P. (70' Tofil).

Skład Unia Nowa Sarzyna: Żuraw - Pieróg, Kulec, Kusy, Mierzwa (32. Zebzda), Grześkiewicz, Florek, Sobota (62. M. Błajda), Filip (80. Jandziński), Gnatek, Klocek.

- 3min. Węgliński Krzysztof (LZS Zdziary)

Sędziował: Rafał Sawicki.

Widzów: ok 150.