Zapowiedź 7 Kolejki: LZS Zdziary - Unia Skowierzyn.

W niedziele 20 Września nasze drużyny rozegrają mecze 7 Kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej. Mecz odbędzie się na stadionie w Zdziarach, a przeciwnikiem naszego LZS-u będzie 11 drużyna w ligowej tabeli - Unia Skowierzyn. Początek spotkania seniorów godzina 16:00, dwie godziny wcześniej o 14:00 swój mecz rozegrają drużyny juniorów. Obsada sędziowska na to spotkanie: Tomasz Chamera, Robert Sienkiewicz, Marek Gałka. Unia w ostatniej kolejce zremisowała 3:3 z Sokołem Kamień przegrywając do 67 minuty 0:3 potrafiła się podnieść i zdobyć cenny punkt. Nasz zespół niestety przegrał w Zarzeczu z miejscowym KP Zarzecze 2:1. W niedziele nasi zawodnicy muszą wygrać, aby utrzymać 6 pozycję, gdyż w dole tabeli nie ma dużej różnicy punktowej. Jednak kto zwycięży przekonamy się w niedziele o godzinie 16:00 na stadionie w Zdziarach!! Zapraszamy !!

Unia Skowierzyn po 6 kolejkach zajmuje 11 pozycyję z 7 punktami na koncie. Bilans bramkowy: 14:18. Zawodnicy Skowierzyna wygrali dwa mecze (0:4 Transdźwig Stale, 3:1 Stal II Stalowa Wola), zremisowali jeden mecz (3:3 Sokół Kamień) oraz przegrali trzy ( 1:2 Jeziorak Chwałowice, 2:7 Olimpia Solo Pysznica i 5:1 Stal Gorzyce). Najlepszym strzelcem naszego niedzielnego przeciwnika jest Przemysław Zając - strzelec 4 bramek, po 3 bramki strzelili: Sebastian Surma i Piotr Kawęcki.