Zapowiedź 34 Kolejki: LZS Zdziary - Sokół Kamień.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz sezonu 2016/17 na stadion do Zdziar. Już jutro tj. środa 28 Czerwca 2017r. podopieczni trenera Pawła Szafrana zakończą udany sezon meczem z Sokołem Kamień. Po 33 kolejkach nasz zespół zajmuje 6 pozycję z 52 punktami na koncie, Sokół natomiast 11 z 44 punktami. W spotkaniu jesiennym nasz zespół wygrał w Kamieniu 2:4 po dwóch bramkach Marcina Paprockiego oraz po jednej Adama Cichonia i Mariusza Pchełki. W ostatniej kolejce Sokół wygrał z Wisanem Skopanie 3:0, nasz zespól natomiast przegrał 3:1 z Sokołem Sokolniki. Obsada sędziowska: Rafał Sawicki (Główny), Grzegorz Łącz i Daniel Sławek (Asystenci).

Początek spotkania o godzinie 17:00, dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają juniorzy obu klubów o 15:00. Zbiórka zawodników o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy !!

Mecz jesienny...

Sokół Kamień - LZS Zdziary 2:4 (1:1)

1:0 27' Nazar Metenka

1:1 45' Marcin Paprocki

1:2 47' Mariusz Pchełka

1:3 52' Adam Cichoń

1:4 67' Marcin Paprocki

2:4 75' Mateusz Socha

Żółta kartka: Mariusz Pchełka 78'

Skład LZS Zdziary: Mariusz Paprocki - Łukasz Pachla, Krzysztof Węgliński (78' Paweł Szafran), Grzegorz Pytlak, Adrian Smutek (60' Łukasz Startek) - Adam Cichoń, Rafał Gruszczyk (72' Piotr Wojtas), Krzysztof Urbanik, Marcin Paprocki - Mariusz Pchełka, Radosław Wojtas. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń.

Skład Sokół Kamień: Dominik Szcząchor - Mateusz Bolko, Tomasz Konefał, Nazar Metenka, Adrian Piekut, Wojciech Piróg (66' Piotr Micek), Mateusz Podstawek, Paweł Słonina, Łukasz Socha (46' Grzegorz Słonina), Mariusz Socha, Mateusz Socha.

Środa 28 Czerwiec 2017r.

• Pogoń Leżajsk - Słowianin Grębów 5:0