Zapowiedź 32 Kolejki: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary.

Już jutro tj. niedziela 10 Czerwca 2018 r. rozegrana zostanie 32 Kolejka w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Podopieczni trenera Pawła Szafrana udadzą się na wyjazd do Leżajska zmierzyć się z miejscową drużyną Pogoni Leżajsk. Początek spotkania o godzinie 16:00. Obsada sędziowska: Nazimek P. (Główny), Chamera T., Kośmider (Asystenci).

Pogoń Leżajsk po 31 kolejkach zajmuje 8 pozycję z 48 punktami na koncie, w ostatniej kolejce nasz rywal przegrał 2:0 z OKS Mokrzyszów. Nasz LZS po 31 kolejkach zajmuje 6 pozycję z 51 punktami na koncie. W 31 kolejce wygraliśmy 8:1 z Spartą Jeżowe, natomiast w środę w zaległej kolejce pokonaliśmy Strzelca Dąbrowica 2:3. W rundzie jesiennej pokonaliśmy na własnym stadionie zawodników Pogoni 3:1 bramki strzelili: Patryk Machaj dwie i Adam Cichoń. Jak będzie tym razem ?? Przekonamy się już jutro na stadionie w Leżajsku. Zapraszamy kibiców na to spotkanie !!

Bukowa Jastkowice
Unia Skowierzyn
Górnovia Górno
KP Zarzecze