Zapowiedź 24 kolejki: LZS Zdziary - LZS Jadachy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej jutro tj. środa 3 Maja 2017r. na mecz piłki nożnej do Zdziar. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Pawła Szafrana będzie zajmująca 12 miejsce drużyna beniaminka LZS Jadachy. W rundzie jesiennej nasi zawodnicy zremisowali na wyjeździe 4:4 po trzech bramkach Piotra Wojtasa i jednym trafieniu Marcina Paprockiego. W wiosennych sześciu kolejkach nasz przeciwnik wygrał dwa spotkania (4:1 Sokół Kamień i 1:4 Górnovia Górno) oraz cztery przegrał ( 7:3 Stal II Stalowa Wola, 1:2 Słowianin Grębów, 4:0 Sokół Sokolniki, 1:2 Wisan Skopanie w ostatniej kolejce). Nasz zespół na wiosne wygrał trzy spotkania (0:1 Górnovia Górno, 1:0 Wisan Skopanie, 1:5 Transdźwig Stale), jeden raz zremisował (0:0 Bukowa Jastkowice) i dwa razy przegrał (1:0 Unia Nowa Sarzyna, 1:3 Pogoń Leżajsk). Najlepszym strzelcem LZS Jadachy jest Marcin Wolan strzelec 10 bramek, o jedno mniej trafienie czyli 9 bramek ma Paweł Wolan, a 7 bramek strzelił Rafał Wolan. Jutrzejsze spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Tomasz Chamera (Główny), Mateusz Nowak i Kamil Zadworny (Asystenci). Początek spotkania o godzinie 16:00. Zbiórka zawodników godzina 15:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz 24 kolejki.

Tak było na jesień:

LZS Jadachy - LZS Zdziary 4:4 (2:3)

0:1 11' Piotr Wojtas (asysta Radosław Wojtas)

1:1 18' Paweł Wilk (Rzut karny)

1:2 23' Marcin Paprocki

2:2 35' Paweł Wilk (asysta Mirosław Smykla)

2:3 43' Piotr Wojtas (asysta Marcin Paprocki)

2:4 49' Piotr Wojtas (asysta Piotr Urbanik)

3:4 65' Tomasz Marek (asysta Grzegorz Witkowski)

4:4 87' Michał Pająk (asysta Tomasz Marek)

Czerwona kartka: 28' Krzysztof Płoskoń (LZS Zdziary)

Żółte kartki: 45' Marcin Lis, 87' Marcin Wolan, 87' Rafał Wolan, 90' Marcin Witkowski - 80' Wojciech Tofil.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Paweł Szafran, Mariusz Pchełka, Krzysztof Węgliński - Radosław Wojtas, Krzysztof Urbanik, Piotr Urbanik (70' Grzegorz Pytlak), Adam Cichoń - Marcin Paprocki, Piotr Wojtas (75' Wojciech Tofil). Rezerwa: Jakub Powęska.

Skład LZS Jadachy: Piotr Bałata - Marcin Lis (80' Michał Pająk), Tomasz Marek, Paweł Piotrowski, Karol Skiba, Mirosław Smykla (46' Jerzy Grdeń), Marcin Tomczyk (75' Marcin Witkowski), Paweł Wilk, Grzegorz Witkowski, Marcin Wolan, Rafał Wolan. Rezerwa: Kamil Rożek, Piotr Rychlicki, Karol Sędyka, Jarosław Zych.

Sędziował: Tomasz Wilk.

Spotkania 24 kolejki: