Zapowiedź 19 Kolejki Zaległej: Strzelec Dąbrowica - LZS Zdziary.

Dzisiejszego dnia tj. Środa 6 Czerwca 2018 r. podopieczni trenera Pawła Szafrana udadzą się na wyjazdowe spotkanie w Klasie Okręgowej do Dąbrowicy, zmierzyć się z miejscową drużyna Strzelca Dąbrowica. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30, a będzie to mecz 19 kolejki przełożonej ze względu na zły stan murawy po zimie. Nasz dzisiejszy rywal po 30 kolejkach zajmuje 11 pozycję z 35 punktami na koncie, natomiast nasz LZS obecnie zajmuje 6 pozycję z 48 punktami na koncie. W ostatniej kolejce Strzelec przegrał w Kamieniu z Sokołem 8:2, zawodnicy LZS-u wygrali 8:1 z Spartą Jeżowe.  W rundzie jesiennej na stadionie w Zdziarach padł wynik 2:3 dla Dąbrowicy. Jak będzie tym razem przekonamy się już dzisiaj o godzinie 17:30 na stadionie w Dąbrowicy. Serdecznie zapraszamy !!

Kolejka 19
Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)