Zapowiedź 17 Kolejki: LZS Zdziary - LZS Jadachy.

Jutro w najbliższą Sobotę 10 Listopada 2018r. Podopieczni Pawła Szafrana zakończą rundę jesienną w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej spotkaniem na własnym stadionie z drużyną LZS Jadachy. Początek spotkania o godzinie 12:00. Zbiórka zawodników godzina 11:00.

Obsada sędziowska: Mariusz Myszka(Główny), Marcin Okleciński i Tomasz Chamera (Asystenci).

LZS Jadachy w poprzedniej kolejce przegrały 1:2 z Sanem Kłyżów, nasza drużyna przegrała 6:3 z rezerwami Stali Stalowa Wola. Po 16 kolejkach nasz sobotni przeciwnik zajmuje 17 pozycję z 11 punkami, nasz zespół zajmuje 4 pozycję z 34 punktami na koncie. Ostatni mecz między zespołami rozegrany został w sezonie 2016/17 wtedy wówczas na wyjeździe nasz LZS zremisował 4:4 (Bramki: Piotr Wojtas x3 i Marcin Paprocki), u siebie także zremisowaliśmy 2:2 (Bramki: Samobójcza i Piotr Urbanik).

Jak będzie tym razem?? Kto zwycięży ?? Czy nasza drużyna zostanie nie pokonana na własnym stadionie w rundzie jesiennej ?? Przekonamy się już w sobotę.

Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz w rundzie jesiennej na stadion do Zdziar !! Początek godzina 12:00.

Sobota 10 Listopad 2018r.

• LZS Zdziary - LZS Jadachy
  • Rotunda Krzeszów - Unia Nowa Sarzyna
  • LKS Brzyska Wola - Sokół Kamień
  • Pogoń Leżajsk - Retman Ulanów
  • Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice
  • Olimpia Solo Pysznica - Wisan Skopanie
  • Stal II Stalowa Wola - Słowianin Grębów

Niedziela 11 Listopad 2018r.

• Siarka II Tarnobrzeg - Sokół Sokolniki
  • San Kłyżów - Sparta Jeżowe