Zapowiedź 16 Kolejki: Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary.

Już w najbliższą niedzielę 4 Listopada 2018r. o godzinie 18:30 nasza drużyna rozegra mecz 16 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej z rezerwami Stali Stalowa Wola na sztucznym boisku w Stalowej Woli. Obsada Sędziowska: Złotek Mariusz(Główny), Mazur Tomasz i Samołyk Paweł (Asystenci). Zbiórka zawodników o godzinie 17:30. Juniorzy swój mecz rozegrają z juniorami Sanu Rozwadów o godzinie 12:00 na stadionie w Rozwadowie.

Stal II Stalowa Wola w ostatniej kolejce wygrała na wyjeździe z Sanem Kłyżów 1:9, nasza drużyna także wygrała u siebie z Bukową Jastkowice 3:1. W ligowej tabeli Stal zajmuje 2 pozycje z 36 punktami na koncie , nasz LZS 4 pozycję z 34 punktami. Więc zapowiada się spotkanie o podium, jeżeli nasz LZS wygra minie w ligowej tabeli Stal. Najlepszym strzelcem Stali jest Andrzej Trubeha - strzelec 9 bramek, o trzy mniej na swoim koncie mają Kacper Urban i Piotr Nowak po 6 bramek, natomiast Michał Kitliński strzelił 5 bramek. Na 15 spotkań nasz niedzielny rywal strzelił 56 bramki – tracąc 20. W poprzednim sezonie nasza drużyna wygrała u siebie z rezerwami Stali 4:1 (Bramki: Dariusz Gąsiorowski, Marcin Łyp, Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik), natomiast na wyjeździe przegraliśmy 4:3 (Juliusz Cupak, Radosław Wojtas, Wojciech Tofil).

Jak będzie tym razem?? Przekonamy się w niedziele o godzinie 18:30.

Serdecznie zapraszamy !!

Sobota 3 Listopad 2018r.

• LZS Jadachy - San Kłyżów

Niedziela 4 Listopad 2018r.

• Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary
  • Unia Nowa Sarzyna - Pogoń Leżajsk