TURNIEJ !!!!!

W niedzielę21.07.2013r. o godz. 12:00 odbędzie się coroczny turniej na stadionie w Zdziarach. Wszystkich chętnych fanów futbolu zapraszamy do kibicowania i wspierania naszej drużyny z możliwością spędzenia miło czasu wraz z rodziną.

Turniej zostanie rozpoczęty meczem pomiędzy naszym LZS'em,a beniaminkiem Klasy Okręgowej drużyną Wichry Rzeczyca Długa. Będzie to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Grzegorza Lenarta.W kolejnym meczu o godz.13.30 staną naprzeciwko siebie drużyny KS Jarocin oraz Płomień Trzydnik Duży(klasa A Lubelszczyzna). W kolejnych meczach zmierzą się przegrani wcześniejszych meczy tj mecz o 3 miejsce. W finale zmierzą się wygrani pierwszych meczy. Zachęcamy do zaangażowania zawodników w ten turniej ponieważ dla wyróżniających się grajków przewidziane są nagrody indywidualne. Natomiast kibice mają możliwość skorzystania z baru polowego (piwko kiełbaski itp).
POWODZENIA DLA LZS'u I MIŁEJ ZABAWY DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!