Sparing Nr.4 : LZS Zdziary - Rotunda Krzeszów 6:2.

W czwartym meczu sparingowym pokonujemy 6:2 Rotundę Krzeszów. Bramki zdobyli Dariusz Gąsiorowski, Juliusz Cupak, Samobójcza, Adam Cichoń oraz dwie bramki zdobył testowany zawodnik, który pokazał się z dobrej strony i w tym tygodniu załatwimy formalności aby został zawodnikiem LZS-u.

Kolejny sparing rozegramy w przyszły weekend z Bukową Jastkowice jednak o meczu w kolejnym newsie.

LZS Zdziary - Rotunda Krzeszów 6:2 (2:0)

1:0 15′ Dariusz Gąsiorowski (asysta Wojciech Tofil)

2:0 35′ Juliusz Cupak (asysta Adam Cichoń)

2:1 52′ D. Warchoł ( R. Fąfara)

3:1 65' Testowany I

4:1 70′ Samobójcza (asysta Dariusz Gąsiorowski)

5:1 75′ Testowany I

6:1 80′ Adam Cichoń (asysta Marcin Łyp)

6:2 83′ R. Fąfara ( M. Rębacz)

LZS Zdziary: Mateusz Siembida - Łukasz Startek (46' Wojciech Urbanik), Mariusz Pchełka, Grzegorz Pytlak - Marcin Łyp, Rafał Gruszczyk (46' Radosław Wojtas), Juliusz Cupak, Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Wojciech Tofil (46' Testowany I), Dariusz Gąsiorowski (75' Wojciech Tofil)

Rotunda Krzeszów: M.Klekacz – M. Szast ( 45′ J. Wnuk), M. Warchoł, M. Babij (45′ K. Niedbała), W. Niedbała ( 45′ M. Babij) – R. Fąfara, Sz. Jednacz, B. Kopacz ( 45′ D. Fąfara), M. Rębacz, K. Szostak (35’ M. Juśko)- D. Warchoł.