Sparing Nr. 3: Stal Stalowa Wola Junior Młodszy - LZS Zdziary 5:4.

W Niedziele podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrali trzeci sparing przed zbliżającą się rundą wiosenną. Przeciwnikiem naszego LZS-u była młoda drużyna Stali Stalowa Wola rocznik 2000/2001. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 5:4. W naszej drużynie widać było braki kadrowe w porównaniu z sparingiem piątkowym, szanse na pokazanie się dostali jednak inni zawodnicy. Martwi tylko kontuzja Łukasza Startka i Marcina Łypa jednak mamy nadzieje że szybko wrócą do gry.

Stal Stalowa Wola Juniorzy Młodsi - LZS Zdziary 5:4

Bramki: Piotr Wojtas, Kacper Pchełka, Radosław Wojtas i Adam Cichoń.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Startek (2' Marcin Podpora), Mariusz Pchełka, Grzegorz Pytlak, Wojciech Urbanik - Adam Cichoń, Marcin Łyp (46' Zawodnik Stali), Juliusz Cupak, Kacper Pchełka - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas.

Kolejne spotkanie sparingowe rozegramy prawdopodobnie w piątek na sztucznym boisku w Stalowej Woli z Rotundą Krzeszów. Więcej o meczu jednak w osobnym newsie.