Sparing nr. 2 Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 1:4.

W drugim meczu kontrolnym wygrywamy z rezerwami Stali Stalowa Wola 1:4. Karnego nie wykorzystał Radosław Wojtas, a bramki strzelili Kamil Kobylarz dwie, nowy nabytek klubu Artur Łuczak i Wojciech Sobiło.

Za tydzień gramy już 1/16 Pucharu Polski z Sokołem Kamień.

Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 1:4 (1:3)

Bramki:

1:0 2' Kogut

1:1 4' Wojciech Sobiło

1:2 21' Artur Łuczak

1:3 48' Kamil Kobylarz

1:4 53' Kamil Kobylarz (k)

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Łukasz Startek, Konrad Jandziński, Krystian Tabaka, Adam Cichoń, Radosław Wojtas, Rafał Gruszczyk, Przemek Siudak, Zawodnik testowany 3, Wojciech Sobiło, Artur Łuczak oraz Konrad Kłodnicki, Kamil Kobylarz, Piotr Wojtas, Krzysztof Urbanik, Patryk Machaj.

Stal II Stalowa Wola I połowa: Leyk (Zieliński) – Tofilski, Naslyan, Maziarz, zawodnik testowany – Kogut, Cholewa, zaw. test., Robótka, Marchut – Rębisz.

II połowa: Krupa (Zygmunt) – Sabała, Naslyan, Tofilski (zaw. test.), Król – Saj (Kolano), Dziopak, Chuba, Derylak (Krawiec), Madej – Rębisz (Szcześniak).