Sparing: LZS Zdziary - Płomień Trzydnik Duży 3:2.

W ubiegły piątek 21 Lipca 2023r. nasza drużyna rozegrała pierwsze spotkanie sparingowe. Przeciwnikiem była drużyna Płomień Trzydnik Duży. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego LZS-u 3:2. Bramki strzelili: Wojciech Sobiło, Zawodnik testowany 1, Piotr Wojtas. W drugiej połowie Krzysztof Płoskoń obronił rzut karny.

W naszym zespole wystąpiło trzech zawodników testowanych. Czy dołączą do naszego zespołu przekonamy się w najbliższym czasie.

Kolejny sparing rozegramy w sobotę 29 lipca z rezerwami Stali Stalowa Wola na bocznym boisku w Stalowej Woli o godzinie 11:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

LZS Zdziary - Płomień Trzydnik Duży 3:2

Bramki: Wojciech Sobiło, Zawodnik testowany, Piotr Wojtas - A.Zoshchuk, V.Kvaterniuk.

Skład LZS ZDZIARY: Patryk Drzymała (46' Krzysztof Płoskoń) - Konrad Jandziński, Jerzy Gnidec, Zawodnik testowany 1, Krzysztof Urbanik, Juliusz Cupak, Przemek Siudak, Szymon Kochowski,Zawodnik testowany 2, Radosław Wojtas, Wojciech Sobiło.  Po przerwie grali także: Piotr Wojtas, Kamil Kobylarz, Adam Cichoń, Zawodnik testowany 3.