Puchar Polski: Sokół Kamień - LZS Zdziary 2:4.

Zwycięstwem 2:4 zakończyło się wczorajsze spotkanie naszego zespołu z Sokołem Kamień. Od początku było widać chęci wygrania tego meczu w obu zespołach. Kilka sytuacji na początku spotkania zmarnowali zawodnicy z Kamienia. Nasz zespół wyszedł na prowadzenie w 17 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne - niepilnowany Juliusz Cupak strzałem głową pokonuje bramkarza gospodarzy. W 25 minucie nasz zespół prowadzi już 0:2 - na solową akcję zdecydował się Tofil, który po minięciu kilku zawodników wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemipodwyższył wynik. Niestety w 34 minucie czerwoną kartą ukarany został obrońca naszej drużyny Łukasz Pachla po niestosownym faulu. Do przerwy wynik się nie zmienił. Po przerwie gospodarze w 10 minut zdobyli dwie bramki doprowadzając do remisu. Nasz LZS mądrze się bronił, wyprowadzając groźne kontry. W 63 minucie Tofil wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie - po błędzie obrońcy przechwytuje piłkę zagraną do bramkarza, mija go i do pustej bramki oddaje strzał na 2:3. W 70 minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla naszego zespołu po faulu na Tofilu. Do piłki na 11 metrze podchodzi Wojtas Radosław, lecz jego strzał wybronił bramkarz. W 78 minucie Adam Cichoń strzela na bramkę lobując bramkarza i mamy wynik 2:4. Swoje sytuacje miał jeszcze Cupak , Wojtas R. i Węgliński M., jednak ich strzały były niecelne. Przechodzimy do kolejnej rundy której mecze rozegrane zostaną 23 Września.

Sokół Kamień - LZS Zdziary 2:4 (0:2)

Bramki: Tofil Wojciech x2, Cupak Juliusz, Cichoń Adam.

Skład: Płoskoń Krzysztof- Pachla Łukasz, Startek Łukasz, Węgliński Krzysztof(85' Powęska Jakub), Cupak Juliusz - Gruszczyk Rafał(55' Urbanik Wojciech), Wojtas Radosław, Urbanik Krzysztof(50' Cichoń Paweł), Cichoń Adam- Wojtas Piotr(46' Smutek Adrian), Tofil Wojciech(76' Węgliński Marcin)

34minuta - Pachla Łukasz

70 Minuta - Wojtas Radosław]