3 Kolejka: LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów 5:1.

W 3 kolejce stalowowolskiej okręgówki nasza drużyna pokonała OKS Mokrzyszów 5-1 (4-1). Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy. Już w 5 min meczu mogło być 1-0, lecz Piotr Wojtas zmarnował dogodną sytuację. Minutę po tym na prowadzenie wyszli zawodnicy z Mokrzyszowa po ładnej bramce z rogu szesnastki. W 15 min po podaniu Wojciecha Urbanika błąd popełnia obrona OKSu, a Marcin Paprocki bezlitośnie to wykorzystuje i jest 1-1. W 31 min po wrzutce Krzysztofa Urbanika nie pilnowany w polu karnym Piotr Wojtas strzałem głową daje prowadzenie. Kilka minut później strzałem zza pola karnego pokonuje po raz drugi bramkarza OKS-u Marcin Paprocki. Ataki naszej drużyny wciąż nie ustępowały i w 43 min po podaniu Łukasza Startka piłka ląduje w siatce, a swoje drugie trafienie zalicza Piotr Wojtas. Po przerwie goście śmielej atakowali naszą bramkę, lecz bez skutku. Gola na 5-1 w 83 min. po wrzutce z lewej strony strzela Krzysztof Urbanik. Mecz zakończył się wynikiem 5-1.

LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów 5:1 (4:1)

Bramki:

0:1 Kułaga Michał 6'

1:1 Paprocki Marcin 15' (Asysta Urbanik K.)

2:1 Wojtas Piotr 31' (Asysta Urbanik W.)

3:1 Paprocki Marcin 37' (Asysta Urbanik K.)

4:1 Wojtas Piotr 43' (Startek)

5:1 Urbanik Krzysztof 83' (Asysta Paprocki)

Skład: Płoskoń - Pachla, Startek, Smutek, Urbanik W. - Gruszczyk (78' Węgliński M.), Wojtas R., Cichoń A., Urbanik K. - Paprocki, Wojtas P.(78' Węgliński K.) oraz Cichoń P., Cichoń M.

Sędziował: Marcin Okleciński.

Widzów: ok.150.