19 Kolejka: Stal Gorzyce - LZS Zdziary 0:3.

W sobotę 15 Kwietnia 2023r. nasza drużyna rozegrała mecz 19 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej na wyjeździe z Stal Gorzyce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LZS-u 0:3. Bramki strzelili w 22 minucie Wojciech Sobiło, 66 minucie Przemek Siudak i w 80 minucie Jan Madej.

W drużynie z Gorzyc zagrali dwaj nasi byli zawodnicy Bartosz Paterek i Artur Kwiatkowski.

Sokół Kamień przegrał 0:1 z Stal Nowa Dęba i nasza drużyna traci do pierwszego miejsca 6 punktów - jednak mamy jeden mecz mniej rozegrany od drużyny Sokoła.

Kolejne spotkanie rozegramy na własnym stadionie w najbliższą sobotę 22 Kwietnia 2023r. o godzinie 13:00 z Sanem Kłyżów. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie !!

Stal Gorzyce - LZS Zdziary 0:3 (0:1)

Bramki:

0:1 22' Wojciech Sobiło

0:2 66' Przemek Siudak

0:3 80' Jan Madej

Żółte kartki: 44' Mikołaj Chara - 50' Konrad Jandziński.

Skład Stal Gorzyce: Bartosz Paterek - Mikołaj Chara (46' Oskar Madera), Dawid Różański, Przemysław Winiarski, Michał Bernaś - Nikodem Przepiórka, Rafał Machowski (75' Hubert Filipiak), Artur Kwiatkowski, Adrian Golik, Kostiantin Ivakhnenko (85' Karol Falasa) - Tomasz Świąder. Rezerwa: Daniel Beszczyński, Oskar Chara, Mateusz Farian, Wiktor Piątek.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Damian Sałek, Jerzy Gnidec (75' Łukasz Startek), Konrad Jandziński (82' Kryspin Białas), Krzysztof Urbanik, Przemek Siudak, Juliusz Cupak, Adam Cichoń (55' Jan Madej), Kamil Kobylarz (70' Rafał Gruszczyk) - Radosław Wojtas (80' Piotr Jarosz), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Patryk Machaj, Piotr Wojtas.

Sędziował: Rafał Sawicki.