Zapowiedź 8 Kolejki: Olimpia Solo Pysznica - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 27 września 2015r. na mecz do Pysznicy, gdzie o godzinie 16:00 w ramach 8 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej odbędzie się mecz seniorów między zespołem Olimpii Solo Pysznica, a naszym zespołem LZS Zdziary. Dwie godziny wcześniej o godzinie 14:00 swój mecz rozegrają zespoły juniorów obu klubów. Olimpia Solo Pysznica w poprzedniej kolejce wygrała w Kamieniu z miejscową drużyną Sokoła Kamień 1:2, nasz zespół natomiast wygrał 2:0 z Unią Skowierzyn. W spotkaniach z poprzedniego sezonu Olimpia zwyciężyła na naszym stadionie 1:3 (bramka Urbanik Krzysztof), natomiast w spotkaniu rewanżowym padł remis 2:2 (bramki Wojtas Piotr, Cichoń Adam). Jak będzie tym razem ?? Kto zwycięży?? Zapraszamy na mecz do Pysznicy!! Początek godzina 16:00.

Zbiórka zawodników godzina 15:00.

Obsada sędziowska: Piotr Chmura, Agnieszka Gałużny, Kamil Zadworny.

Olimpia Solo Pysznica po 7 kolejkach zajmuje 5 pozycję z 13 punktami na koncie - nasz zespół 6 pozycję z 12 punktami, a więc nasza drużyna traci tylko jeden punkt do 5 pozycji i tylko wygrana je zapewni. Zawodnicy Olimpii w 7 spotkaniach wygrali cztery mecze ( 2:7 Unia Skowierzyn, 5:3 Jeziorak Chwałowice, 3:0 Transdźwig Stale i 1:2 Sokół Kamień - w tych czterech spotkaniach 3 wygrała u siebie), jeden mecz zremisowała (1:1 KP Zarzecze) i dwa przegrała (4:0 Stal II Stalowa Wola i 0:1 Stal Gorzyce). Bilans bramkowy: 18:12. Najlepszym strzelcem naszego niedzielnego rywala jest Adrian Kozłowski - strzelec 5 bramek, który przed sezonem przyszedł do Olimpii z Sanny Zaklików. Po 3 bramki strzelili Konrad Mulawka, a także nowy zawodnik Krystian Tabaka. Jedno trafienie mniej - czyli 2 bramki - zaliczył Piotr Urbanik (brat Krzyśka i Wojtka z naszego LZS-u), który przyszedł przed sezonem ze Stali Stalowa II Wola. Nowymi zawodnikami Olimpii, która solidnie wzmocniła się przed sezonem jest jeszcze wracający po kontuzji Piotr Skiba oraz pomocnik Piotr Gilar (Pogoń Leżajsk), zaś nowym trenerem jest Marek Kusiak ostatnio Sokół Sokolniki.

Sobota 26.09.2015r.

• Wisan Skopanie - Unia Nowa Sarzyna 15:00