Zapowiedź 28 Kolejki: Jeziorak Chwałowice - LZS Zdziary.

Już jutro tj. Niedziela 5 Czerwca 2016r. podopieczni trenera Jacka Gajewskiego udadzą się na mecz wyjazdowy do Chwałowic rozegrać mecz z miejscową drużyną Jezioraka Chwałowice. W rundzie jesiennej nasz LZS wygrał 2:1 po bramkach Radosława i Piotra Wojtas. Po 27 kolejkach zawodnicy z Chwałowic zajmują 12 pozycję z 28 punktami na koncie i cały czas walczą o utrzymanie się w Klasie Okręgowej. W ostatniej kolejce nasz niedzielny przeciwnik wygrał 1:3 z Wisanem Skopanie, nasza drużyna natomiast wygrała z Sokołem Kamień. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 16:00, wcześniej swój mecz o godzinie 14:00 rozegrają juniorzy obu klubów. Obsada sędziowska: Wojciech Wolan (Główny), Grzegorz Cichoń i Wojciech Ciołek (Asystenci). Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na mecz do Chwałowic !!

Skład Jesienny: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Juliusz Cupak, Łukasz Startek(80' Krzysztof Spyrka), Krzysztof Węgliński - Rafał Gruszczyk(70' Wojciech Urbanik), Paweł Cichoń(60' Marcin Węgliński), Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas (73' Wojciech Tofil).