Zapowiedź 21 Kolejki: LZS Zdziary - KP Zarzecze

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Mecz Derbowy z KP Zarzecze w najbliższą sobotę 30 Kwietnia o godzinie 15:00 na boisko w Zdziarach. KP w ostatniej kolejce wygrało z Sokołem Kamień 1:0 i po 20 kolejkach zajmuje wysoką 4 pozycję z 37 punktami na koncie. Do naszej drużyny, która zajmuje 3 pozycję traci tylko 2 punkty. Sobotnie spotkanie będzie meczem o 3 pozycję. W spotkaniu jesiennym nasi zawodnicy przegrali w Zarzeczu 2:1, więc zapewne będą chcieli się zrewanżować i wygrać. W rundzie wiosennej KP wzmocniło czterech zawodników: Mateusz Koza (KP Tanew Wólka Tanewska),Konrad Byra (Sokół Nisko – juniorzy),Piotr Dąbek (Stal Gorzyce – juniorzy), Paweł Skórski (Bukowa Jastkowie), natomiast klub opuścił Łukasz Kobylarz (wypożyczenie - Unia Nowa Sarzyna) oraz Adam Chudzik (koniec wypożyczenia - Sparta jeżowe). Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Sienkiewicz (Główny), Chmura i Wieleba (Asystenci). Po meczu seniorów o godzinie 17:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Mecz seniorów będzie transmitowany online na kanale YouTube.com - link poniżej.

KP Zarzecze w rundzie wiosennej na pięć spotkań cztery wygrało: 2:1 z Olimpią Solo Pysznica, 0:1 Transdźwig Stale, 2:0 Stal II Stalowa Wola i 1:0 Sokół Kamień oraz jedno spotkanie przegrało 4:0 z Stalą Gorzyce. Bilans bramkowy rundy wiosennej: 6 bramek strzelonych i 6 straconych. Najlepszym strzelcem po odejściu Łukasza Kobylarza (19 Bramek) jest Jacek Szuba strzelec 5 bramek. W KP gra Dariusz Kobylarz oraz w kadrze jest Dawid Latawiec, którzy grali w naszym klubie.

UWAGA!! Przy wejściu na stadion prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na jednego z piłkarzy Wółczanki Wólka Pełkińska - poszkodowanego w tragicznym wypadku kilka tygodni temu. Kto może i czuje, że może pomóc niech wrzuci kilka złotych do puszki. Do akcji dołączają się zawodnicy i kibice KP Zarzecze.
Skład jesienny: Płoskoń Krzysztof - Pachla Łukasz, Startek Łukasz, Węgliński Krzysztof, Cupak Juliusz - Wojtas Radosław (46' Gruszczyk Rafał), Urbanik Krzysztof), Cichoń Adam, Urbanik Wojciech(66' Węgliński Marcin) - Paprocki Marcin, Tofil Wojciech (64' Spyrka Krzysztof). Bramka: Juliusz Cupak.
Sobota 30.04.2016r.
  • LZS Zdziary - KP Zarzecze godz.15:00