Zapowiedź 16 Kolejki: San Kłyżów - LZS Zdziary.

Już jutro tj. Sobota 4 Listopada o godzinie 14:00 nasza drużyna rozegra mecz w ramach 16 Kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej. Przeciwnikiem LZS-u będzie drużyna Sanu Kłyżów, a spotkanie odbędzie się na boisku w Zdziarach (San Kłyżów gospodarzem ze względu na remont boiska w Kłyżowie). Juniorzy swój mecz rozegrają dwie godziny wcześniej o 12:00. Obsada sędziowska: Sawicki Rafał (Główny), Damian Wrona i Grzegorz Tutka (Asystenci).

Zawodnicy Sanu w ostatniej kolejce zremisowali na wyjeździe 1:1 z OKS Mokrzyszów. Po 15 kolejkach nasz rywal zdobył 18 punktów i zajmuje obecnie 10 pozycję w ligowej tabeli, nasz LZS zajmuje 7 z 25 punktami. Najlepszym strzelcem Sanu w obecnym sezonie jest Dawid Mroczek strzelec 8 bramek, o jedną mniej czyli 7 bramek strzelił Bartłomiej Madej. W ostatniej kolejce nasi zawodnicy wygrali 3:1 z Pogonią Leżajsk. Ostatni raz nasz LZS zmierzył się z Sanem w sezonie 2012/13 na wyjeździe wygraliśmy 1:3, natomiast u siebie zwyciężyliśmy 2:1. Kto zwycięży w obecny sezonie?? Czy nasz zespół odniesie kolejne zwycięswo ?? Przekonamy się w Sobotę o godzinie 14:00 !! Serdecznie zapraszamy kibiców !! Zbiórka zawodników o 13:00.

16 KOLEJKA:

Sobota 4 Listopad 2017r.

• San Kłyżów - LZS Zdziary
  • Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów
  • Stal Gorzyce - Olimpia Pysznica

Niedziela 5 Listopad 2017r.

• Pogoń Leżajsk - Słowianin Grębów
  • Sparta Jeżowe - KP Zarzecze