Zapowiedź 16 Kolejki: LZS Zdziary - Sokół Sokolniki.

Już jutro tzn. w niedziele 13 Listopada nasz zespół rozegra kolejne spotkanie ligowe. W ramach 16 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej podopieczni trenera Pawła Szafrana zmierzą się na własnym stadionie z liderem Sokołem Sokolniki. Po piątkowej porażce z Słowianinem Grębów nasz zespół będzie chciał ugrać choćby punkt na zakończenie rundy jesiennej na swoim stadionie, bowiem za tydzień ostatni mecz rundy rozegramy na wyjeździe z Kamieniu z miejscową drużyną Sokoła Kamień. Ciężkie zadanie przed naszymi zawodnikami. Sokół Sokolniki obecnie lider naszej ligi w poprzedniej kolejce rozegranej w piątek wygrał u siebie z Wisanem Skopanie 5:1. Po 15 kolejkach dorobek punktowy Sokoła wynosi 37 punktów. W 15 spotkaniach nasz rywal wygrał 12 razy, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy: 40:15. Najlepszym strzelcem jest Szeser Marcin strzelec 13 bramek, o dwie mniej czyli 11 strzelił Chmiel Marcin. Trenerem Sokolnik jest Michał Szymczak. Przed sezonem w drużynie Sokoła zaszły duże zmiany w kadrze, która walczy o powrót do IV Ligi. Obsada sędziowska: Tomasz Weber (Główny), Patryk Nowak, Tomasz Woźny (Asystenci). Juniorzy pauzują. Zbiórka zawodników o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz na własnym stadionie.

• LZS Zdziary - Sokół Sokolniki
  • Bukowa Jastkowice - Górnovia Górno