Zapowiedź 12 Kolejki: Sokół Kamień - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy na mecz wyjazdowy naszej drużyny do Kamienia, gdzie nasz LZS zmierzy się z miejscową drużyną Sokoła Kamień. Mecz odbędzie się w najbliższą niedziele 25 Października o godzinie 14:30, wcześniej o godzinie 12:30 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Obsada sędziowska: KS Dębica.

Sokół Kamień w ostatniej kolejce wygrał z Jeziorakiem Chwałowice 3:0, nasz zespół przegrał 1:3 z Stalą Gorzyce. Po 11 Kolejkach Sokół zajmuje 12 pozycje z 9 punktami na koncie. Dwie wygrane, trzy remisy I sześć porażek taki bilans mają zawodnicy z Kamienia. Bilans bramkowy: 21:31. W spotkaniu z poprzedniego sezonu nasz zespół na wyjeździe zremisował 1:1 (P.Cichoń), natomiast u siebieprzegraliśmy0:3. Nasz zespół już się zmierzył w tymsezonie z Sokołem w 1/16 Pucharu Polski – to spotkanie wygrała nasza drużyna 2:4 (Tofil W.x2, Cupak, Cichoń A.)

Kto zwycięży w 12 kolejce?? Przekonamy się w Niedziele o godzinie 14:30!!Serdecznie zapraszamy !!

Zbiórka zawodników 13:30.

Sobota 24.10.2015r. 15:00

• KP Zarzecze - San Wrzawy
  • Stal Gorzyce - Pogoń Leżajsk