Zapowiedź 10 Kolejki: Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary.

Z rezerwami Stali Stalowa Wola zmierzy się nasza drużyna w 10 Kolejce Stalowowolskiej Klasy Okręgowej. Mecz odbędzie się 11 Października 2015r. o godzinie 15:00 na boisku PKS San Rozwadów - osiedle Piaski w Stalowej Woli. Stal II Stalowa Wola w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Sokół Kamień 1:4 po dwóch trafieniach Marcina Kowalskiego i Michała Mistrzyka. Nasza drużyna po cięzkim meczu pokonała 3:1 Transdźwig Stale. W ligowej tabeli Stal zajmuje 5 pozycje z 16 punktami na koncie , nasz LZS 4 pozycję z 18 punktami, a więc tylko wygrana naszej drużyny pozwoli utrzymać 4 pozcyję.Najlepszym strzelcem Stali jest Michał Mistrzyk - strzelec 4 bramek, o jedną mniej na swoim koncie ma Marcin Kowalski – 3. Na 9 spotkań nasz niedzielny rywal strzelił 22 bramki – tracąc 14. Zbiórka zawodników o godzinie 14:00.

W poprzednim sezonie nasza drużyna wygrała u siebie z rezerwami Stali 3:2, natomiast na wyjeździe zremisowaliśmy 1:1. Jak będzie tym razem?? Przekonamy się w niedziele o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy !! Stadion PKS San Rozwadów – osiedle Piaski.

Obsada Sędziowska: Grzegorz Wilk, Rafał Sawicki, Hubert Toś.