7 Kolejka: Bukowa Jastkowice - LZS Zdziary 2:1.

W meczu 7 kolejki Stalowowolskiej Klasie Okręgowej przegrywamy z Bukową Jastkowice 2:1. Bramkę dla naszego zespołu w 5 minucie strzelił Piotr Wojtas. Gospodarze odpowiedzieli dwiema bramkami Pawła Kaczmarczyka w 9 i 75 minucie. Pomimo porażki gra naszego mogła się podobać.

Kolejny mecz rozegramy w niedzielę 10 Września o godzinie 16:00 na własnym stadionie z Olimpią Solo Pysznica.

Serdecznie już dziś zapraszamy !!

Bukowa Jastkowice - LZS Zdziary 2:1 (1:1)

Bramki:

0:1 5' Piotr Wojtas (Asysta Marcin Łyp)

1:1 9' Paweł Kaczmarczyk (Asysta Dariusz Bartnik)

2:1 75' Paweł Kaczmarczyk

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Damian Sałek, Mariusz Pchełka, Juliusz Cupak - Marcin Łyp, Radosław Wojtas, Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Dariusz Gąsiorowski (79' Piotr Urbanik), Piotr Wojtas (65' Wojciech Tofil). Rezerwa: Paweł Szafran, Patryk Machaj, Grzegorz Pytlak, Kacper Pchełka.

Skład Bukowa Jastkowice: Jakub Fabianowski - Piotr Wołoszyn (80' Radosław Kozyra), Jacek Partyka, Tomasz Bartnik, Patryk Kotwica (60' Marcin Tokarczyk), - Dariusz Bartnik, Michał Partyka, Mikołaj Partyka, Krystian Madej (74' Dawid Cichoń ) - Tomasz Ogonowski, Paweł Kaczmarczyk (76' Marcin Partyka).Rezerwa: Mikołaj Głowik.

Żółte kartki: Dawid Cichoń 85', Radosław Kozyra 90".

Sędziował: Mariusz Myszka.

Widzów: ok.100.

Wyniki 7 kolejki:

• Bukowa Jastkowice – LZS Zdziary 2:1 (Paweł Kaczmarczyk x2 – Piotr Wojtas)
  • Strzelec Dąbrowica – Pogoń Leżajsk 1:1 (Tomasz Polek – Krzysztof Luft)
  • Stal Gorzyce – San Kłyżów 1:0 (Tomasz Świąder)
  • Sokół Sokolniki – Sparta Jeżowe 7:0 ( Jakub Kwiecień x2, Łukasz Adamczyk,Marcin Szewc, Patryk Marzec, Maciej Fietko, Marcin Chmiel)
  • Sokół Kamień – KP Zarzecze 6:0 (Adrian Piekut, Nazar Metenka, Mariusz Socha, Mateusz Socha, Bramka samobójcza x2)
  • Stal Nowa Dęba – Unia Skowierzyn 2:0 (Marcin Szlęzak x2)
  • Stal II Stalowa Wola – Górnovia Górno 15:0 (Mateusz Wójcik x5,Kamil Jonkisz x3, Paweł Skórski x2, Paweł Oziębło, Bartłomiej Wasiluk, Adam Waszkiewicz, Paweł Konopka, Konrad Kuliś)