29 Kolejka: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary 1:1.

W 29 kolejce nasza drużyna zremisowała na wyjeździe z bardzo dobrze spisującą się drużyna Pogoni Leżajsk 1-1(0-0). Od początku obie drużyny rzuciły się do ataku lecz nie potrafiły wykorzystać swoich okazji. Mecz był bardzo wyrównany widać było że obie ekipy bardzo chcą wygrać ten mecz. Do przerwy jednak utrzymał się wynik 0-0. Po przerwie w 75 minucie wrzutkę  z rzutu wolnego Rafała Gruszczyka na gola zamienił Marcin Paprocki. Niestety w 82 min sędzia tego meczu podyktował rzut karny za kopnięcie zawodnika w polu karnym przez naszego bramkarza za co otrzymał czerwona kartkę. W bramce z konieczności musiał stanąć Wojciech Urbanik lecz nie zdołał obronić rzutu karnego. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 i tym samym nasza drużyna ma już pewne wysokie 3 miejsce w lidze!!

Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary 1:1 (0:0)

Bramki:

0:1 75' Marcin Paprocki (asysta Rafał Gruszczyk)

1:1 82' Arkadiusz Drożdźal

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka (80' Grzegorz Pytlak), Łukasz Startek, Wojciech Urbanik - Juliusz Cupak, Rafał Gruszczyk (75' Krzysztof Spyrka), Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas, Marcin Paprocki (85' Wojciech Tofil). Rezerwa: Adrian Smutek.

Sędziował: Tomasz Giżka.

Widzów: ok.100.