24 Kolejka: Transdźwig Stale - LZS Zdziary 0:1.

W 24 kolejce nasz zespół udał się na wyjazd, rozegrać mecz z drużyną Transdźwigu Stale. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 0:1 naszego zespołu, a bramkę strzelił wychowanek naszego klubu Mariusz Pchełka w 86 minucie spotkania.

Kolejne spotkania prawdopodobnie nasza drużyna rozegra w Sobotę 21 Maja o godzinie 16:00 na własnym stadionie z rezerwami Stali Stalowa Wola. Serdecznie już dziś zapraszamy na spotkanie. Więcej o meczu w kolejnym newsie.

Transdźwig Stale - LZS Zdziary 0:1 (0:0)

Bramka:

0:1 86' Mariusz Pchełka

Skład: Krzysztof Płoskoń - Adrian Smutek (56' Węgliński Krzysztof), Łukasz Startek, Marcin Węgliński, Wojciech Urbanik, Juliusz Cupak, Radosław Wojtas (46' Grzegorz Pytlak), Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Spyrka Krzysztof, Piotr Wojtas (59' Mariusz Pchełka).

Żółta Kartka: Wojciech Urbanik 29'

Sędziował: Tomasz Wilk.