21 Kolejka: Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 4:3.

Drugiej porażki w rundzie wiosennej doznali piłkarze naszego LZS-u. Mimo ambitnej walki do końca podopieczni Pawła Szafrana ulegli rezerwom Stali Stalowa Wola 4:3. Bramkędla naszego zespołu w pierwszej połowie strzelił w 11 minucie Juliusz Cupak (Film poniżej). Kolejne dwie po przerwie strzelili Radosław Wojtas w 63 minucie, a bramkę na 3:3 w 84 minucie strzelił Wojciech Tofil. Po tym spotkaniu Stal umocniła się na trzeciej pozycji z 50 punktami, a nasz LZS obecnie zajmuje 6 pozycję z 31 punktami.

Najbliższe spotkanie nasz LZS rozegra w sobotę 14 Kwietnia 2018 r. o godzinie 16:00. Rywalem żółto-czarnych będzie Sokół Kamień. Mecz zostanie rozegrany w ramach 22 Kolejki Stalowowolskiej Klasie Okręgowej.

Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 4:3 (2:1)

4:3 87' Andrzej Trubeha

Skład Stal II Stalowa Wola: Mikołaj Brylewski - Adrian Jachim, Michał Wawrzyniak, Kacper Śpiewak, Mateusz Majewski - Szymon Jopek, Paweł Konopka (75' Maciej Wieprzęć), Hubert Myszak, Piotr Sulich (46' Dawid Pawlik), Kamil Trylowski - Andrzej Trubeha.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Mariusz Pchełka - Marcin Łyp, Patryk Machaj, Rafał Gruszczyk (46' Konrad Mulawka), Juliusz Cupak, Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Dariusz Gąsiorowski (75' Wojciech Tofil). Rezerwa: Mariusz Paprocki, Kacper Pchełka.

Żółta kartka: Andrzej Trubeha 66'.

Sędziował: Grzegorz Kasprzyk. Asystenci: Katarzyna Wójs,

21 Kolejka: Sobota 7 Kwiecień 2018r.

• Stal Nowa Dęba - Sparta Jeżowe 3:1 (Arkadiusz Kotrych 56', Maciej Wilk 61', Marcin Szlęzak 83' - Adam Kusiak 25')
  • Stal Gorzyce - Górnovia Górno 5:0 (Szymanek 10' 25' 85' Szeser 59' 75')

Niedziela 8 Kwiecień 2018r.

• Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 4:3 (Andrzej Trubeha 28',80',87', Michał Wawrzyniak 30' - Juliusz Cupak 11', Radosław Wojtas 63', Wojciech Tofil 84')
  • Bukowa Jastkowice - Unia Skowierzyn 8:0 (Jacek Patryka, Patryk Kotwica, Mikołaj Partyka x2, Dawid Cichoń , Michał Partyka , Paweł Kaczmarczyk , Paweł Bajdas)
  • Rotunda Krzeszów - Olimpia Pysznica 2:2 (Samobójcza, Marek Rębacz -  Wojciech Sobiło, Piotr Młynarczyk)
  • Sokół Kamień - OKS Mokrzyszów 4:0 (Maciej Rurak, Kamil Kobylarz, Nazar Metenka, Grzegorz Słonina)
  • Sokół Sokolniki - Słowianin Grębów 4:0 (Patryk Marzec 41', Krzysztof Koselak 45', Łukasz Adamczyk 70',90')
  • Strzelec Dąbrowica - KP Zarzecze 2:3 (W.Kępka, Ł.Rożnowski - Artur Kwiatkowski, Szuba)
  • San Kłyżów - Pogoń Leżajsk 3:0 (Kamil Bąk 5', Dawid Mroczek 66', Maciej Siek 93')

NAJLEPSZY STRZELEC KLASA OKRĘGOWA: KLASA OKRĘGOWA STRZELCY (KLIKNIJ)

KP Zarzecze 19 6 12 - 80 1 3 15
21 Kolejka: Sobota 7 Kwiecień 2018r. Stal Nowa Dęba - Sparta Jeżowe godz.14:00 Stal Gorzyce - Górnovia Górno godz. 16:00 Niedziela 8 Kwiecień 2018r. godz.15:00 Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary Bukowa Jastkowice - Unia Skowierzyn Rotunda Krzeszów - Olimpia Pysznica Sokół Kamień - OKS Mokrzyszów Sokół Sokolniki - Słowianin Grębów Strzelec Dąbrowica - KP Zarzecze San Kłyżów - Pogoń Leżajsk (http://uniazdziary1955.futbolowo.pl)