21 Kolejka: LZS Zdziary - KP Zarzecze 1:1

W meczu 21 kolejki nasza drużyna zmierzyła się z na własnym stadionie z KP Zarzecze. Początek spotkania bardzo dobry w naszym wykonaniu, strzelamy bramkę na 1:0 już w 7 minucie. A strzelcem bramki dla LZS-u Piotr Wojtas. W pierwszej połowie było dużo walki w środkowej części boiska. Sędzia pozwolił na ostrą gre, która nie podobała się zawodnikom obu zespołów. Goście wyrównali w 50 minucie po ładnym strzale Konrada Byry. Mecz jak na spotkanie trzeciej i czwartej drużyny w tabeli stał na dobrym poziomie.

Kolejny mecz już jutro tj. 3 Maja 2016r. z Unią Skowierzyn na wyjeździe o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy.

LZS Zdziary - KP Zarzecze 1:1 (1:0)

Bramki:

1:0 7' Piotr Wojtas

1:1 50' Konrad Byra

Skład LZS Zdziary: Płoskoń - Pachla, Startek, Węgliński K.(51' Gruszczyk), Smutek - Urbanik W. (46' Węgliński M.), Cichoń A., Urbanik K., Cupak - Wojtas R., Wojtas P.(75' Spyrka). Rezerwa: Bogusz, Tofil.

Skład KP Zarzecze: Kielarski - Wołoszyn, Kobylarz,Kozyra R ,Bąk ( '46 Kozyra Sz) - Dąbek ,Dul, Byra, Dudek, Koza ( '89 Wytrzęś) - Szuba ('85 Skórski).

Żółte kartki:  Smutek 34', Urbanik W. 42' - Byra 50', Dąbek 78'.

Sędziował: Robert Sienkiewicz.

Widzów: ok.200.